Gumiszerelő

  • Cég neve

    Abroncs Kereskedőház Kft.

  • Munkavégzés helye

    1119 Budapest, Fehérvári út 71-73.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Gumiabroncsok és kerekek összekészítése, le- és felszerelése, átszerelése;
  • Centrírozás;
  • Defektjavítás;
  • Gumihotelbe történő betárolás.

Elvárások

  • Jó fizikum;
  • Műszaki beállítottság;
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Rugalmasság és terhelhetőség.

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Gumiszerelői / autószerelői végzettség;
  • Mobil gumiszerelési, illetve helyszíni szerelési tapasztalat;
  • Felni javítási tapasztalat;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés;
  • Versenyképes alapbér és havi, továbbá szezonális teljesítménybónuszok;
  • Éves bruttó 660.000 Ft Cafeteria keret;
  • Munkába járás költségtérítése (30 Ft/km);
  • Könnyen megközelíthető munkahely;
  • Beiskolázás és szakképesítés megszerzésének támogatása;
  • Belső képzések;
  • Iskolakezdési támogatás;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Jól felszerelt műhely;
  • Eszköztámogatás (jó minőségű munkaruházat);
  • Belső vásárlási kedvezmény;
  • Kihívásokkal színesített, változatos munkanapok;
  • Összetartó, barátságos csapat.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények

Céginformáció

„Azért vagyunk, hogy ügyfeleink biztonságban közlekedjenek minden nap.”
Az 1995-ben alapított Abroncs Kereskedőház Kft. a magyar gumiabroncspiac meghatározó szereplője. Büszkék vagyunk arra, hogy mára már regionálisan több mint négyszáz szakembernek biztosítunk munkát telephelyeinken és logisztikai raktárbázisainkon. Vállalatunk arra törekszik, hogy kiemelkedő szolgáltatást nyújtson az abroncskereskedelem és -szerelés, továbbá a gépjármű javítás területén, a legmodernebb gépek biztosította technológián túl profi szakembereink tudása és elhivatottsága révén.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, bérigény megjelölésével várjuk a pályázatát!