Lélekhíd Integrált Szociális Intézmény Komárom-Esztergom Vármegye logo

Gondozó,ápoló

    Lélekhíd Integrált Szociális Intézmény Komárom-Esztergom Vármegye

  • Munkavégzés helye

    2831 Tarján, Petőfi Sándor utca 16.

  • Fizetés

    Bruttó 370e - 450e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Mozgóbér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Főbb feladata: A bentlakásos intézmény pszichiátriai lakóival kapcsolatos ápolási,gondozási feladatok elvégzése.

Elvárások

Szakiskolai/szakmunkás képzés

Előnyt jelent

1-2 év tapasztalat

Amit kínálunk

Intézményünk kedvező  feltételekkel biztosít lakhatást  szolgálati lakásunkban az ország bármely részéről érkező dolgozónak.