Új munkatársat keresünk!

Az ODW-ELEKTRIK német anyavállalattal rendelkező, elsősorban az autóiparban érdekelt cégcsoport, fő profilja a kábelkonfekció, mágnes tekercsek és más egyéb mechatronikai rendszerek gyártása. A folyamatos bővülés keretében, magyarországi (Baranya megye) telephelyünk álláslehetőséget kínál az alábbi munkakörbe:

Gépkezelő

Feladatok:

  • automata, félautomata gépsorok és elektromechanikus berendezések kezelése, javítása, karbantartása
  • gyártási megbízások vezérlése

Amit várunk:

  • elektrotechnika, elektromechanika területén szerzett végzettség
  • többéves munkatapasztalat automatizált gépek, berendezések javításában
  • pneumatikai ismeretek
  • számítógépes ismeretek
  • csapatmunkához való alkalmazkodóképesség
  • rugalmasság
  • továbbképzés vállalása

Előny:

  • technikusi végzettség
  • német nyelvismeret
  • fröccsöntésben való jártasság
  • SAP ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Motivációs prémium
  • Fiatalos légkör
  • Azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szederkény, 7751 Petőfi Sándor utca 5-7.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar és német (vagy angol) nyelvű szakmai önéletrajzát, motivációs levelét, valamint végzettségeit igazoló okmányainak másolatát szíveskedjen elküldeni az alábbi címre:

ODW-ELEKTRIK Kft., 7751 Szederkény, Petőfi Sándor utca 5-7.

Kapcsolat:
Lőcser Edina - kereskedelmi vezető
Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!
Telefon: +36-69-554-913