HOMOKI-ZÁR KFT.

Teljes munkaidős munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

GÉPKEZELŐ (asztalos)

Főbb feladatok, munkák:

    • A rábízott berendezések üzemeltetése és felügyelete az érvényes utasítások alapján

    • A gyártási folyamat zavartalanságának biztosítása, a gépek alapanyaggal való ellátása

    • A rábízott gépek, berendezések ápolása, munkaterület tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • minimum szakmunkás képzettség

    • pontos, precíz és gyors munkavégzés

    • jó állóképesség, terhelhető, jó fizikumú

    • csapatban dolgozni tudó

    • munkájára igényes

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Asztalos szakmában szerzett tapasztalat

    • Asztalosipari gépkezelői végzettség

    • Automatizált gépekkel szerzett tapasztalat

    • Érvényes targoncavezetői engedély

Amit kínálunk:

    • korrekt és tapasztalatnak megfelelő bérezés,

    • munkaruha szolgáltatás, munkába járás támogatása

    • egyműszakos rend, de lehetőség extra pótlékos éjszakai munkavégzésre is

    • megbízható, hosszútávra tervezhető munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Ács, Asztalos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

3527 Miskolc, Szinva utca 19.

Jelentkezését e-mailben várjuk a pozíció megjelölésével fényképes önéletrajz formájában.