Gépkarbantartási technikus

  • Cég neve

    Bunge Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Martfű

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az Üzemek betervezett, és rendkívüli gépészeti karbantartási tevékenységének, irányítása, a munkafolyamatok szervezése és a végrehajtás ellenőrzése.
  • Karbantartási munkák előkészítése, dokumentálása és visszakövetése, illetve visszajelzés biztosítása a megbízhatósági csapat részére.
  • Egyéni védőfelszerelések biztosítása, azok használatának ellenőrzése.
  • Általános gépészeti feladatok, tervek és rajzok aktualizált állapotban tartása és tartatása.
  • Az üzemek karbantartással, javítással és hibaelhárítással összefüggő írásos és szóbeli információinak kezelése, intézkedések meghozatala.
  • A gépkarbantartó üzemhez tartozó veszélyeshulladék nyilvántartás naprakészen tartása.
  • Tartalékalkatrészek felújításához szükséges műszaki anyagok beszerzése.

Munkarend:

  • 1 műszak - 6:00-14:00

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Legalább 5 év ipari területen szerzett szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Munkacsoportok irányításában való jártasság
  • Microsoft Office programok ismerete
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Megbízható és precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Emelőgépkezelői, darukötözői képesítés, illetve tűzvédelmi szakvizsga megléte.
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes, kiemelkedő bérezés, magas bérpótlékok
  • Cafeteria
  • Vállalati buszjárat
  • Tengerparti és Balatoni üdülési lehetőség
  • Gyermeknevelési támogatások
  • Magas szintű orvosi ellátás
  • Ingyenes uszoda- és kondibérlet
  • Kedvezményes termékvásárlási lehetőség
  • Sok egyéb szociális juttatás és válságok idején is hosszútávra szóló foglalkoztatás

Munkahelyi extrák

  • Céges busz
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A Bunge a globális élelmiszerellátás egyik kulcsszereplője. Olajosmag-feldolgozásban és speciális növényi alapú olajok, zsírok és fehérjék előállításában, valamint forgalmazásában a világelsők között vagyunk. Működésünk felöleli a teljes értékláncot a mezőgazdasági termelőktől egészen a háztartások asztaláig.

A Bunge Zrt. a magyar agribiznisz és élelmiszer szektor meghatározó szereplője.

Fő márkáink: Vénusz, Floriol, Bords Eve.