Gépész karbantartó

  • Cég neve

    Trans-Sped Kft.

  • Munkavégzés helye

    2440 Százhalombatta

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • ipari gépek, berendezések karbantartási, szerelési és hibaelhárítási műveleteinek  ellátása
  • megelőző karbantartások végzése, project munkákban való részvétel

Elvárások

  • középfokú szakirányú végzettség (gépész/műszerész)
  • önálló, megbízható, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány megléte

Előnyt jelent

  • Százhalombattai finomítóban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil, megbízható vállalati háttér
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • szakmai továbbképzések, trainingek biztosítása
  • munkába járási támogatás
  • kiemelt bérezés, juttatások
  • cafetéria, válaszható elemekkel
  • védőháló Prémium Egészségpénztár
  • jogi, pénzügyi és lelki tanácsadás családtagok részére is

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A közel 800 fős Trans-Sped Csoport 1990 óta van jelen a logisztikai piacon komplex megoldásokat kínálva partnerei számára. Ahhoz, hogy az általunk nyújtott kiváló minőségi szolgáltatást folyamatosan fenntarthassuk, olyan munkakörnyezetet igyekszünk teremteni kollégáink számára, ahol örömmel végzik a munkájukat és hosszútávú karrierlehetőségekben tudnak gondolkozni.
Számunkra rendkívül fontos a családias hangulat megőrzése, a rugalmasság, valamint a kollégák képzése, hiszen tudjuk, hogy ezek elengedhetetlen feltételei annak, hogy munkatársaink jól érezzék magukat velünk.