Gépbeállító

  • Cég neve

    COLT CZ HUNGARY Zrt.

  • Munkavégzés helye

    6100 Kiskunfélegyháza

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Fémtermékek szabványos sorozatgyártására szolgáló különféle NC/CNC forgácsológépek kezelése, kiszolgálása, felügyelete, adminisztrációja
  • Szerszámcserék, korrekciók elvégzése
  • Termékváltások komplett elvégzése
  • Gyártási megrendelésben szereplő alkatrészek legyártása az előírt utasítások alapján
  • Elkészült munkadarab mérése, ellenőrzése az ellenőrzési tervben előírtak alapján alkatrészek minőségének ellenőrzése
  • Gyártástechnológia fejlesztése futó projekteknél
  • Folyamatos hatékonyságnövelés, minőségfejlesztés és a termelési költségek csökkentése

Elvárások

  • Középfokú, legalább szakmunkás végzettség
  • Fémipari szakirányú képzettség, NC-CNC gép kezelése
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Méréstechnikai alapismeretek
  • Több műszakos munkavégzés

Előnyt jelent

  • Alkatrész gyártásban, forgácsolásban szerzett tapasztalat
  • Technikusi végzettég

Amit kínálunk

  • stabil védelmi ipari munkáltató
  • fiatalos, dinamikus, kis- és középvállalati méretű csapat
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • kulturált, modern munkakörnyezet
  • 30 Ft/km útiköltség térítés
  • cafetéria

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

A Colt CZ Group a nemzetközi védelmi ipar egyik vezető szereplője, melynek hazai vállalata a Colt CZ Hungary Zrt.
Cégünknél a termelés a világ legmodernebb eszközeivel, magas szinten automatizált gépekkel történik, jól képzett szakértői csapat segítségével.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kérjük küldj fényképpel ellátott önéletrajzot, valamint jelöld meg a nettó fizetési igényedet!