GeNexter – frissdiplomás program

  • Cég neve

    Generali Biztosító Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Állás leírása

2024. szeptemberében

újra elindul GeNext jövőépítő tehetségprogramunk!

A Generalinál hiszünk abban, hogy nincs hozzád fogható,

mert tudjuk, hogy elméleti tudásod valódi gyakorlatra cserélnéd.

Jövőépítő Programunk ismét tárt karokkal várja a pályakezdő fiatalokat!

  • Ha már a kezedben tartod az alap- vagy mesterszintű diplomád, akkor a frissdiplomás, pályakezdő lehetőségünk Neked szól!
  • Ha szeretnéd megtenni karriered első lépéseit és készen állsz a szakmai fejlődésre, kihívásokra, ne gondolkozz sokat, jelentkezz hozzánk!
  • Szívesen indítanád a pályád egy nagy múltú, ugyanakkor innovatív vállalatnál és kipróbálnád magad multinacionális, mégis családias környezetben, akkor köztünk a helyed!

Várjuk a jelentkezésed, legyél Te a következő GeNexter a Generali közösségben!

Kit keresünk?

  • 2023. nyarán vagy azt követően szerezted a diplomádat gazdasági, informatikai vagy műszaki területen,
  • angol nyelvtudásod aktív, magabiztosan használod szóban és írásban egyaránt (min. erős középfok),
  • elméleti tudásodat gyakorlati tapasztalatra cserélnéd,
  • lelkes, motivált, fejlődni vágyó fiatal pályakezdő vagy,
  • kiemelkedő kommunikációs képességgel rendelkezel,
  • kitartóan és elkötelezetten viszonyulsz a rád bízott feladatokhoz,
  • kritikus és analitikus gondolkodás jellemez, újító gondolataid vannak,
  • több minden érdekel, de nem tudsz dönteni – segítünk megtalálni a Te utadat.

Kezdd el nálunk a karriered, légy Te a következő GeNexter! Ha a fentieket olvasva felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Feladataid lesznek:

  • A program időtartama 1 év,
  • az első naptól kezdve teljes állású munkaszerződéssel foglalkoztatunk,
  • intenzív tanulásban részesülhetsz és hasznos tudással gazdagodhatsz,
  • az itt töltött idő alatt szakmai mentorok lesznek a segítségedre,
  • rotációs programunk keretében 3 különböző üzleti területen is kipróbálhatod magad,
  • megismerheted egy vállalat működését képet kapva arról, hogy Te melyik területen mozogsz komfortosan,
  • részese lehetsz a folyamataink fejlesztésének, egyszerűsítésének, automatizálásának és robotizációjának,
  • bepillantást nyerhetsz hazai és akár nemzetközi projektekbe is,
  • a program végén, de akár a program alatt is lehetőséged nyílhat arra, hogy a leginkább hozzád passzoló területen helyezkedhess el.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk:

  • kötetlen munkaidő,
  • hibrid munkavégzés,
  • alapbér mellett számtalan béren kívüli juttatásban is részesülsz (pl. cafetéria, vállalati fitneszterem, ingyenes egészségbiztosítás, kedvezményes ajánlatok stb.),
  • modern, belvárosi irodai környezet,
  • chill-room és play-room,
  • Teréz krt-i irodaépületünkben saját étterem, büfé, szuper körpanorámás rooftop,
  • Váci úti székházunkban fitneszterem is található és sportfoglalkozásokon is részt vehetsz,
  • Római-parti szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőséget kínál, ha bringáznál, fociznál, teniszeznél, eveznél, úsznál, grilleznél, vagy csak lazulnál a barátaiddal hétvégén.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Projektmenedzser