Központi Gazdasági Hálózat-irányítási Igazgatóság logo

Gazdasági ügyintéző

  • Cég neve

    Központi Gazdasági Hálózat-irányítási Igazgatóság

  • Munkavégzés helye

    1085 Budapest, Rökk Szilárd utca 13

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A KGHII-hoz tartozó szervezeti egységek gazdasági eseményeivel kapcsolatos feladatainak ellátása:

  • árajánlat bekérés
  • megrendelések elkészítése
  • szerződések elkészítése
  • beszerzések indítása, dokumentálása
  • számlákkal kapcsolatos feladatok elvégzése
  • számlázás

Elvárások

  • érettségi bizonyítvány megléte
  • önálló munkavégzés a munkát szabályzó eljárásrendek betartásával
  • precizitás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • SAP rendszerek ismerete
  • Poszeidon rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • Cafeteria (SZÉP kártya, Iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség)
  • stabil, kiszámítható nagyvállalati háttér
  • jól megközelíthető, belvárosi iroda, kiváló tömegközlekedési lehetőséggel

Családbarát munkahely vagyunk:

  • ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk
  • háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára
  • Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport)
  • saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára
  • mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk

Céginformáció

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 10 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

A munkáltatóról további információt a Semmelweis Egyetem honlapján szerezhet.

Semmelweis Egyetem Központi Gazdasági Hálózat-irányítási Igazgatóság

Munkavégzés helye: 1085 Budapest, Rökk Szilárd utca 13, valamint a Semmelweis Egyetem budapesti működési területei

Várjuk jelentkezését, legyen Ön is Semmelweis Polgár!