Gazdasági ügyintéző

  • Cég neve

    ÉLTEX Kft.

  • Munkavégzés helye

    2143 Kistarcsa, Külső Raktár körút 11.

  • Fizetés

    Bruttó 600e - 700e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Cégcsoport különböző részlegei közötti kapcsolattartás/ elszámolás.
  • Külsős cégekkel való elszámolás.
  • Bejövő/kimenő számlák ellenőrzése és kezelése, követelések behajtásában aktív részvétel
  • Szállítói számlák rögzítése, igazoltatása, ellenőrzése
  • Könyvelési anyagok előkészítése
  • Iktatási rendszer kezelése
  • Szerződések kezelése
  • Rendszeres pénzügyi riportok készítése(pénzügyi/könyvelési egyaránt)
  • Pályázatok pénzügyi elszámolásában részvétel
  • Gazdasági igazgató munkájának segítése

Elvárások

  • Pontosság, önállóság.
  • Kommunikációs készség.
  • Felsőfokú gazdasági szakirányú végzettség vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat pénzügy/számvitel területen.
  • MS Office ismeretek, gyakorlott Excel tudás.

Előnyt jelent

  • angol nyelvtudás
  • Novitax program ismerete

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk az Éltex Kft. számos magyarországi és külföldi telephelyén már több mint 25 éve foglalkozik nem veszélyes és veszélyes hulladékok szállításával, hasznosításával, ártalmatlanításával és környezetvédelmi tevékenységgel.

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva az önéletrajz feltöltésével lehetséges.