MAGYARORSZÁGI EVANGÉLIKUS EGYHÁZ logo

Gazdasági referens

  • Cég neve

    MAGYARORSZÁGI EVANGÉLIKUS EGYHÁZ

  • Munkavégzés helye

    1085 Budapest, Üllői út 24.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A gazdasági csoport szakmai munkájában való aktív részvétel
  • Állami támogatások igénylésével, elszámolásával kapcsolatos gazdasági feladatok
  • Gazdasági kérdésekkel kapcsolatos fenntartói döntések előkészítése
  • Részvétel a bizottsági döntések végrehajtásában
  • Intézményátvétellel, új intézmény alapításával kapcsolatos gazdasági, szakmai koordinációs feladatok
  • Pénzügyi-számviteli adminisztráció
  • Jogszabálykövetés
  • Statisztikai és egyéb adatszolgáltatás a fenntartói döntésekhez
  • Elemzések, kimutatások készítése
  • Szakértői segítség nyújtása a nevelési-oktatási intézményeknek, kapcsolattartás az Országos Iroda egyéb osztályaival

Elvárások

  • Felsőfokú közgazdasági/számviteli végzettség
  • Min. 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Ügyviteli program alkalmazásában szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Kiváló MS Office ismeretek, átlagon felüli Excel-ismeret és gyakorlat

SZÜKSÉGES KOMPETENCIÁK
  • Kifejezetten jó együttműködési- és kommunikációs készség
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet, jó elemző képesség
  • Kiváló problémafeltáró és -megoldó képesség
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Precizitás, megbízhatóság, önállóság

Előnyt jelent

  • Állami támogatás igénylésével, elszámolásával kapcsolatos tapasztalatok
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Barátságos csapat, támogató munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Képzési lehetőség
  • Korrekt munkafeltételek

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség
  • Masszázs

Céginformáció

Magyarországi Evangélikus Egyház Országos Iroda, Nevelési és Oktatási Osztálya

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja motivációs levelét és magyar nyelvű önéletrajzát.