ELMŰ Hálózati Elosztó Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Gazdasági munkatárs

  • Cég neve

    ELMŰ Hálózati Elosztó Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Kunigunda útja 47/a

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

ELMŰ Hálózati Kft. | Határozott idejű | Teljes munkaidős

Feladatok

  • Működési költségek felmérése a terv időszakára
  • Külső vállalkozók által végzett szolgáltatások várható költségeinek összeállítása, a teljesítések ütemezése, a tervezett munkák rendelésszámonkénti megbontása
  • Árkalkuláció készítése
  • Az Üzem gazdálkodásának és a költségvetés betartásának figyelése, javaslatok készítése a beavatkozásra; a téves könyvelések helyesbíttetése
  • A terv szerinti munkákhoz kapcsolódó egyedi szerződések, valamint a keretszerződések lehívásainak rögzítése, kontírozása SAP-ban
  • A vállalkozók által végzett munkák teljesítésének és elszámolása SAP-ban
  • Káreseti ügyintézés esetén kapcsolatfelvétel a biztosítókkal
  • A nagyfogyasztói TMK (tervszerű megelőző karbantartás) mérőcserével kapcsolatos munkafolyamatra könyvelt teljesítések ellenőrzése, szükséges bizonylatok kiállítása
  • A kis- és nagy értékű tárgyi eszközök nyilvántartása, igények összeállítása
  • Leltározásban részvétel
  • A csapat működéséhez szükséges irodaszerek rendelése

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi végzettség
  • 1-3 év munkatapasztalat
  • WINDOWS és MS Office teljes körű használata és egyes SAP modulok használata.
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Felelősségtudatosság
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Éves bruttó 300.000 Ft cafeteria keret
  • Bónusz - elérhető az éves alapbér 10%-a
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Áramdíj kedvezmény
  • Csoportos élet- és baleset biztosítás
  • Biztosítás magánegészségügyi vizsgálatokra
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőség
  • Próbaidő után heti 1 nap home office lehetőség

Kapcsolat

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.