Gazdasági menedzser

  • Cég neve

    KIVING Kft.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Szekszárdi utca 19-25.

  • Fizetés

    Bruttó 600e - 750e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a gazdasági igazgató munkájának támogatása
  • banki utalások rögzítése, bankkivonatok, utalások ellenőrzése, likviditás menedzsment
  • házipénztár kezelése
  • kapcsolattartás a külső könyvelőirodával
  • részvétel a lejárt követelések behajtásában
  • pénzügyi jelentések, kimutatások, statisztikák, elemzések összeállítása
  • támogatás a leltár megszervezése, lebonyolításában, kiértékelésében
  • tárgyi eszköz nyilvántartás, selejtezés
  • részvétel az üzleti terv elkészítésében, részvétel a teljesítés visszamérésében

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági szakirányú végzettség
  • 1-3 év tapasztalat pénzügyi-gazdasági területen
  • Megbízható, pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Vonatkozó törvények átfogó ismerete
  • Gazdasági számítások, elemzési eljárások ismerete
  • MS Office magas szintű ismerete

Előnyt jelent

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Könyvelő irodai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Megbízható, stabil cégkörnyezet
  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Cafetéria
  • Ruhapénz
  • Utazási költségtérítés
  • Bruttó bér 600.000-750.000 Ft között, megegyezés szerint, a jelentkező tapasztalata alapján

Céginformáció

A KIVING Kft. fő tevékenységét az állami vagyoni körbe tartozó ingatlanok üzemeltetési feladatainak ellátása képezi. Különböző területek összehangolt munkája hozza számunkra az eredményeket.
Keressük azt a kollégát, aki az alapelveinknek megfelelően, kellő dinamizmussal és szorgalommal képes elvégezni a feladatokat és ezzel hozzájárul Társaságunk további fejlődéséhez és egy kiváló csapat tagjává válhat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem, csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.