Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zártkörűen működő Részvénytársaság logo

Gazdasági informatikus

    Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zártkörűen működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XIII. kerület

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Tech stack

    • MS OFFICE
  • Módszertan és szoftverek

    • Excel
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • részvétel az állami társaságok számára kialakított kontrolling adatszolgáltatási rendszer működtetésében és folyamatos tovább fejlesztésében;
  • szakmai kapcsolattartás a rendszer felhasználóival;
  • az új rendszerhez tartozó fejlesztések tesztelése;
  • közreműködés a rendszerfejlesztési projektekkel kapcsolatos felhasználói követelmények megfogalmazásában;
  • rendszerüzemeltetési és rendszerfelügyeleti feladatok ellátása;
  • fejlesztéssel, üzemeltetéssel összefüggő dokumentációk aktualizálása.

Elvárások

  • MS Office Excel magas szintű ismerete;
  • ügyfélorientált attitűd, jó kommunikációs készség;
  • megbízható, precíz munkavégzés;
  • önállóan dolgozik, ugyanakkor csapatban is jól megállja a helyét.

Előnyt jelent

  • felsőfokú gazdasági- és/vagy informatikai végzettség;
  • informatikai projektekben / informatikai rendszer(ek) kialakításában szerzett munkatapasztalat;
  • MS Excel makró-programozási ismeret.

Amit kínálunk

Céginformáció

A Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. több ezer milliárd forint értékű állami vagyon felett gyakorolja a tulajdonosi jogokat. Jelentős számú állami tulajdonú gazdasági társaság esetében végez tulajdonosi felügyeletet, valamint többszázezres nagyságrendű ingatlan vagyonelem vagyonkezelésével és hasznosításával foglalkozik. Társaságunk legfőbb célja, hogy az állami vagyont hatékonyan megőrizze és hasznosítsa, azt felelősen gyarapítsa.

Jelentkezését magyar nyelvű önéletrajz megküldésével várjuk.