Gazdasági igazgató

  • Cég neve

    ÚJ HÁZ ZRT.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, Győr-Moson-Sopron megye

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

ÚJ HÁZ ZRT.
Az ÚjHÁZ Zrt csapata Gazdasági Igazgató pályázatot hirdet. A pozíció felelős az újHÁZ Zrt gazdasági vezetéséért és egyben a teljes franchise hálózat pénzügyi működésének koordinációjáért.

Olyan fontos feladatokat bíznánk Rád, mint

  • Felelős az újHÁZ Zrt. és a Franchise rendszer stabil pénzügyi működtetéséért
  • Támogatja a -franchise központ és a Franchise hálózat pénzügyi folyamatait
  • Felelős a pénzügyi tervezéséért, éves és rendszeres beszámolók elkészítéséért
  • Irányítja a költségvetési folyamatokat és monitorozza az éven belüli eltéréseket
  • Részt vesz a stratégiai döntéshozatalban és az üzleti tervezésben
  • Szorosan együttműködik a vezetőséggel, a kereskedelmi, informatikai és marketing területekkel, hogy támogassa a vállalat üzleti célok elérését
  • Felügyeli az adózási és számviteli kötelezettségeket
  • Felügyeli a treasury és számlázási folyamatokat, kihasználja a pénzügyi optimalizációs lehetőségeket
  • Gondoskodik a vállalati és piaci adatbázisok naprakész állapotáért
  • Irányítja a Társaság elemző és kontrolling tevékenységét, támogatva az üzleti területek működését és az üzleti stratégia teljesítését
  • Irányítja a franchise hálózat üzleti intelligencia rendszerének fejlesztését, felel a rendszer általa kínált lehetőségek maximális kiaknázásáért
  • Gazdasági oldalról támogatja az innovatív ügyviteli és informatikai technológiák meghonosítását
  • Biztosítja az adóhatósági ellenőrzések és könyvvizsgálati munkák támogatását
  • Előterjesztéseket készít a franchise hálózat és a döntéshozó testületek részére
  • Irányítja jogi és compliance terület működését

Azt a munkatársat keressük, aki

  • Legalább 5 év releváns tapasztalat pénzügyi vezetői vagy hasonló pozícióban
  • Kiváló pénzügyi elemzői és tervezési készségek
  • Komplex, felhatalmazó vezetésen alapuló vezetői és kommunikációs képességek
  • Szakmai végzettség pénzügy vagy vállalatirányítás területén (pl. ACCA, CFA, CPA, mérlegképes könyvelő stb.)
  • Erős informatikai véna, BI tapasztalat
  • Komplex döntési helyzetek kezelésének képessége
  • Stratégiai gondolkodás, változások, szervezeti transzformáció megvalósításában szerzett tapasztalat
  • Kiváló szervező- és időmenedzsment készségek
  • Képes munkát vállalni egy dinamikus, gyors tempójú szektorban

A fentiekért cserébe

  • Versenyképes fizetési csomag
  • Vállalati gépjármű használat
  • Bónuszlehetőségek teljesítmény alapján
  • Juttatási csomag, beleértve az egészségügyi és egyéb béren kívüli juttatások
  • Karrierfejlődési lehetőségek egy dinamikus és növekvő vállalati környezetben
  • Munkavégzési hely Győr/ Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Pénzügyi, Gazdasági igazgató