Garanciális műszaki koordinátor

  • Cég neve

    KÉSZ Metaltech Kft.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Mester utca 87.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

    • A projektek garanciális időszakba való átléptetésének részvételében (helyszíni bejárásokkal)
    • Projekt kivitelezési (vállalkozók szerződései, költségvetései) és átadási dokumentációjának átvétele a kivitelezéstől garanciális ügyek kezeléséhez
    • Garanciális problémák kivizsgálásában és azok kezelésében
    • Megrendelővel / bejelentővel való kapcsolattartásban
    • Részvételedre a projekt elejétől egészen az átadási folyamatok végéig, ad-hoc műszaki feladatok elvégzésében
    • Apróbb anyag beszerzések logiszitkai feladatainak koordinálásában /elvégzésében az üzem és projekthelyszín között
    • Brigád szerszámok szervizelésében, automatikus javításában
    • A projektvezetőkkel és építésvezetőkkel való aktív kapcsolattartásban
    • Mobilitásodra, hiszen kivitelezési helyszíneink is országosak

Elvárások

    • Dolgoztál már kifejezetten garanciális problémák megoldásán, kivizsgálásán kivitelezési projekteken
    • Kiváló szervező vagy, jól megtalálod a hangot a különböző kivitelezési szereplők között
    • Az MS Office használata a mindennapjaid részét képezik
    • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel, amennyiben ez építőipari az hab a tortán!
    • Ha az alábbi szavak közül van ismerős transzparens vagy nem transzparens burkolat, acélszerkezet, szendvicspanel, tálcásított, akasztott, sík kompozit homlokzati panel, mind ugyanarra gondolunk

Amit kínálunk

    • Piacképes jövedelmet és vonzó juttatásokat nyújtunk
    • Támogatjuk nyelvtanulásodat
    • Segítőkész közeget biztosítunk
    • A mindennapjaidat, modern irodai környezetben töltheted, egy szakmailag képzett csapatban, segítőkész kollégákkal
    • Gondolunk a kikapcsolódásra is: kényelmes KÉSZ-es üdülőinkben kedvezményesen pihenhetsz, akár a Balatonon, akár Horvátországban
    • 5. emeleti, modern irodaházunkban szakmailag felkészült csapat fogja segíteni a betanulásodat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A KÉSZ Csoport Magyarország egyik legnagyobb építőipari vállalatcsoportja. Sikeres nemzetközi terjeszkedése, piaci függetlensége és ágazatformáló szerepe kiemeli a hazai versenytársak köréből. A tervezéstől, a kivitelezésen át, az üzemeltetésen keresztül minden olyan kapcsolódó feladatot elvégez a cégcsoport, melyre a jelen és a jövő piaci megrendelőjének szüksége van. A KÉSZ Csoport hitvallása, hogy „a tudásra építünk” jól tükrözi a változó piaci környezethez való alkalmazkodóképességet és az értékorientáltságot. Amennyiben szeretnél egy olyan vegyes csapat részese lenni, ahol számít a szakértelmed, a kitartásos és sosem lesz két egyforma napod, mindenképp olvass tovább! A csoporton belül működő KÉSZ Metaltech Kft. csapatába keresünk Garanciális műszaki koordinátor kollégát.