4G/ 5G mobil hálózat üzemeltető/fejlesztő

  • Cég neve

    Pro-M Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, X. kerület

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

A munkánkkal a civil életben közvetlenül nem találkozhatsz. Hogy mégis honnan ismerhetsz minket? Vészhelyzetben a mentős, rendőr, tűzoltó, katasztrófavédelmi szakembereknek szükségük van egy magas rendelkezésre állású mobilkommunikációs rendszerre, mely extrém körülmények között is megbízhatóan működik.

A mi küldetésünk, hogy ezt biztosítsuk a számukra. Így őrködünk mindannyiunk biztonsága felett.

Várunk téged is a kormányzati célú mobilkommunikáció szakértői közé

munkakörbe.

Mit tehetsz te hozzá a sikereinkhez?

  • Részvétel a Társaság szélessávú mobil Core hálózat infrastruktúrájának kialakításában, fejlesztésében és üzemeltetésében
  • Részvétel a szélessávú hálózat szolgáltatásainak kialakításában, fejlesztésében, üzemeltetésében
  • Az ügyféligények műszaki jellegű felmérése, megoldások kidolgozása
  • A piacon fellelhető fejlesztési és üzemeltetési technológiák, eszközök vizsgálata és kiválasztása
  • Fejlesztési és üzemeltetés támogató projektekben részvétel, a projekt műszaki követelményeinek megfogalmazása, kapcsolattartás az esetleges külső partnerekkel, felhasználókkal, az új műszaki megoldások bevezetésének támogatása

Mi tesz különlegessé téged a számunkra?:

  • legalább középfokú műszaki (informatikai vagy távközlési) végzettséggel rendelkezel
  • angol középszintű, írásban és szóban is kommunikációképes nyelvtudásod van
  • minimum 3 éves gyakorlatot szereztél digitális mobil távközlési rendszerek fejlesztésében vagy üzemeltetésében
  • jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és problémamegoldó készséggel rendelkezel
  • B kategóriás jogosítvány

Mi jelent előnyt számodra?

  • releváns felsőfokú végzettség
  • angol felsőfokú, írásban és szóban kommunikációképes nyelvtudás
  • mobil 4G/5G core hálózat ismerete
  • mobil 4G/5G core hálózathoz kapcsolódó rendszerek (felügyeleti, fault és performancia menedzsment rendszer) ismerete
  • folyamatorientált, koncepcionális, rendszerszintű gondolkodás
  • proaktív, önálló munkavégzési képesség
  • projektmenedzsment tapasztalat

Mit nyújtunk mindezekért?:

  • tagja lehetsz egy értékteremtő munkát végző szakmai közösségnek
  • egy állami tulajdonú cég stabilitását kapod a versenypiacon megszokott szervezeti kultúrával ötvözve
  • egyedülálló ligetes- parkos munkakörnyezetben dolgozhatsz Budapest X. kerületében
  • béren felüli juttatásokkal is tervezhetsz
  • családbarát munkahelyet, jellemzően rugalmas munkavégzéssel és otthoni munkavégzési lehetőséggel