Megbízható munkáltatót keresel?
Szeretnél modern, fiatalos környezetben, dolgozni és nem riadsz vissza a kihívásoktól sem?

FUVARSZERVEZŐ

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:

  • Versenyképes fizetés
  • 2 műszakos, 8 órás munkarendet
  • Modern, család barát munkahely
  • Bejelentett munkaviszony
  • Cafeteria
  • Műszakpótlék
  • Túlórapótlék
  • Utiköltség támogatás

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:

  • A vevőink ellátásához kiépített távfelügyeleti rendszer ellenőrzése
  • A cseppfolyós termékeink szállításának tervezése
  • A vevői igények kielégítéséhez szükséges termékek gyártásának biztosítása, kapcsolattartás a termeléssel
  • Kapcsolattartás a vevőinkkel, a szállítmányozást végző kollégákkal és a külföldi partnerekkel
  • A szállítmányozáshoz szükséges adminisztráció elvégzése, EKÁER rendszer használata
  • Adatszolgáltatás, jelentések készítése

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • Végzettség: közép vagy felsőfokú logisztikai végzettség
  • Logisztikai területen legalább 3 éves tapasztalat
  • Önálló és csapatban való munkavégzési képesség
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • B. kat. jogosítvány
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás, felelősségteljes munkavégzés
  • MS Word, Excel programok felhasználói szintű ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Gyöngyöshalász

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el személyes anyagát - a pozíció megjelölésével- a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

06-30 / 345 61 91