Thot-Soft 2002 Kft.
  • A Thot-Soft 2002 Kft. 2002-ben alapított magyar szoftverfejlesztő cég, mely elsősorban üzleti alkalmazások fejlesztésére szakosodott. Ügyfeleinknek igyekszünk mindig a legkorszerűbb és bizonyított trendek szerint fejleszteni. Munkátarsainknak biztosítjuk a folyamatos fejlődés lehetőségét (szakmai konferenciák, online konferenciák, könyvek, stb.) amely révén a bizonyított és korszerű technológiák elsajátíthatóak.Fejlesztési területeink:Egyedi üzleti alkalmazások teljes körű kivitelezéseWeb alkalmazások fejlesztéseÜzleti mobil alkalmazások készítése iOS, Android és Windows platformraÜzleti mobil alkalmazások és központi szerver alkalmazások közötti egy-/két oldali adat szinkronizálási megoldások megvalósításaSzolgáltatások fejlesztése illetve migrálása valamely számítási felhőbe (Google Cloud, AWS, Microsoft Azure)Szoftverfejlesztési szaktanácsadásOutsourcing jellegű fejlesztés
  • Frontend webfejlesztő

    Főbb feladatok, munkák:

      • Részvétel az igényfelmérésben
      • Részvétel az alkalmazás/modul tervezésben
      • Kódolás
      • Tesztterv elkészítése
      • Tesztelés
      • Hibakeresés és elhárítás

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Egyetemi/főiskolai végzettség
      • Angol szakmai nyelvismeret
      • Önálló munkavégzés, rugalmasság, csapatszellem
      • Frontend fejlesztési tapasztalat
      • Valamelyik frontend fejlesztő IDE ismerete (Eclipse, IntelliJ / WebStorm, Visual Studio Code)
      • HTML5, CSS3, ECMAScript 5, jQuery
      • Valamely JavaScript MVC keretrendszer ismerete (Angular, React, ExtJS)
      • JavaScript Objektum orientált programozási tapasztalat (ECMAScript 6, Prototype, Require JS, etc.)
      • Forráskód verziókezelő rendszerek használata (GIT)

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • NodeJS programozási tapasztalat
      • TypeScript programozási tapasztalat
      • WebSocket programozási tapasztalat
      • Web Components programozási tapasztalat
      • Adobe PhotoShop, Illustrator felhasználói ismeret

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes jövedelem
      • Rugalmas cafeteria-rendszer
      • Folyamatos nyelvi és szakmai fejlődési lehetőség
      • Modern eszközök, technológia és munkakörnyezet
      • Nemzetközi projectekben részvétel

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    6729 Szeged, Szabadkai út 9.

    Havi nettó fizetési keret:

    400 000 HUF

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    Jelentkezési határidő:

    2019. 06. 04.

    Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajz