Forgácsolási művezető

  • Cég neve

    KNORR-BREMSE Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    1238 Budapest, Helsinki út 105.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Forgácsolási gépparkunkkal Európa legnagyobb gyártó területe vagyunk a cégcsoporton belül. 9000 négyzetméternyi területén több mint 200 fő kollégánk 3 műszakban gondoskodik a zavartalan termelésről. Évről évre dolgozunk a gépkapacitás növelésén és gépparkunk korszerűsítésén, melyet új gépi- és technológiai beruházásokkal és a már meglévő géppark folyamatos fejlesztésével valósítunk meg. Erre a területünkre keressük forgácsolási vezetői tapasztalattal rendelkező új kollégánkat.

FŐBB FELADATOK:

  • A rád bízott Megmunkáló terület hatékony, proaktív vezetése
  • Folyamatos határidő és hatékonyság fókusz a területeden
  • Gondoskodsz a gyártás felügyeletéről, a termelés folyamatosságáról, az igényelt mennyiség legyártásáról, munkabiztonsági előírások betartásáról
  • Részt veszel új technológiák és termékek bevezetésében
  • Gondoskodsz a munkatársak irányításáról, támogatásáról, motiválásáról és fejlődéséről, valamint a hatékony szervezet működéséről
  • Részt veszel a forgácsoló terület fejlesztésben (veszteségek beazonosítása, megszűntetése)
  • Felelős leszel a műszakos, EHS, 5s szabályok betartatásáért, valamint a minőségbiztosítási előírások betartásáért és betartatásáért a területeden

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:

  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Forgácsolási területen szerzett tapasztalat
  • Office programok haladó szintű ismerete (Word, Excel)
  • Felelősségvállalás és eredményorientáltság
  • Terhelhetőség, vezetői rátermettség, határozott fellépés
  • Precizitás, kreativitás, támogató, pozitív hozzáállás
  • Jó problémamegoldó készség

MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT:

  • Forgácsolási területen releváns műszaki végzettséggel rendelkezel

AMIT AJÁNLUNK:

  • Egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk
  • Megismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokat
  • Fontos számunkra egyéni szakmai fejlődésed, melyet képzésekkel is támogatunk
  • Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz
  • Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is
  • Kellemes munkahelyi légkör és sokszínű programlehetőség (családi nap, sportnap) színesíti a mindennapokat
  • Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahol örömmel várjuk új belépőinket
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel támogatjuk

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető