Grafton Recruitment

Folyamatfejlesztő szimulációs rendszermérnök (gyártás, logisztika, szolgáltatás) (4-10-40478/PR)

Feladatok:

Te is úgy gondolod, hogy egy folyamaton mindig akad fejlesztenivaló? Mindig lehet még jobb egy termelési, logisztikai, szolgáltatási rendszer?
Ha a válaszod IGEN, akkor mindenképp érdemes továbbolvasnod!

Partnerünk FOLYAMATFEJLESZTŐ SZIMULÁCIÓS RENDSZERMÉRNÖK kollégával szeretné erősíteni csapatát.

Ezekre a feladatokra számíthatsz:
- különböző termelési, logisztikai és szolgáltatási folyamatok szimulációs elemzése,
- fejlesztési lehetőségek azonosítása,
- javaslatok tétele a hazai és nemzetközi partnerek számára,
- különböző iparágakra és cégek belső folyamataira való rálátás,
- meglévő és új partnerekkel való kapcsolattartás.

Elvárások:

- felsőfokú mérnöki végzettséggel rendelkezel,
- ~2 év gyakorlati tapasztalatod van hasonló munkakörben (pl.: folyamat/rendszerfejlesztés) termelési/logisztikai területen,
- angolul magabiztosan tudsz írni és beszélni (külföldi partnerekkel),
- analitikusság, rendszerben való gondolkodásmód jellemez,
- nyitott vagy az újdonságokra és szeretsz másokkal "brainstormingolni".

Előny:
- ipar 4.0-ás környezetben szerzett tapasztalat,
- PlantSimulation vagy Anylogic/Flexsim szoftverek használatában való jártasság.

Amit a megbízónk kínál:

Amire számíthatsz munkádért cserébe:
- barátságos légkörbe, mégis multinacionális környezetbe csatlakozhatsz,
- nemcsak fejlesztéssel foglalkozik a partnerünk, de ők maguk is fejlődnek, portfoliójukat, ügyfeleiket töretlenül bővítik,
- széleskörű szakmai tapasztalatra tehetsz szert, hiszen nem "csak" egy cég rendszerét kell fejlesztened,
- szakmai angol nyelvtudásodat nap mint nap tudod majd használni,
- home-office lehetőségre számíthatsz,
- lehetőséged van külföldi szakmai utakon részt venni,
- projektjeidnél nem leszel magadra utalva, a kollégák folyamatosan együtt ötletelnek, így várják a Te szakmai meglátásaidat is! :)

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület