Főkönyvelő és pénzügyi vezető

  • Cég neve

    BÉKÁS Kft

  • Munkavégzés helye

    1039 Budapest, Ipartelep utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Workstation
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Társaság számviteli, pénzügyi, adózási, gazdasági tevékenységeinek irányítása
  • Társaság tevékenységét kiegészítő kisebb cégek könyvelésének (3 kisebb cég) ellátása
  • Havi, féléves és éves zárási tevékenységek, pénzügyi kimutatások elkészítése
  • Döntéselőkészítéshez vezetői beszámolók elkészítése
  • 7 fős csapat vezetése
  • Adóbevallások, statisztikák elkészítése
  • Adóügyi képviselet a hatóságoknál
  • Együttműködés a cégcsoport kontrolling osztályával
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, jogásszal

Elvárások

  • Közgazdász végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség és érvényes regisztráció és naprakész adózási ismeretek
  • Legalább 3 éves vezetői gyakorlat
  • Jó kommunikációs képesség, problémamegoldó képesség
  • Konfliktus kezelői képesség

Előnyt jelent

  • hasonló tevékenységet végző cégnél szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem + Cafeteria + év végi juttatások
  • Kiváló infrastruktúra
  • Dolgozói vásárlási lehetőség
  • Kiváló csapat, remek munkakörülmények
  • Kihívást jelentő, változatos feladatok
  • Stabil vállalati háttér

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Békás Kft. – cukrászati, sütőipari, gasztronómiai nagykereskedés 1991-ben családi vállalkozásként kezdte meg működését Budapesten. A kínálat fogyasztói és piaci igényeknek megfelelően folyamatosan bővül, ennek köszönhetően elégedett ügyfeleink száma folyamatosan nő.

A "Jelentkezem" gomb megnyomása után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével.