Főgyógyszerész

  • Cég neve

    BENU Magyarország Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, IX. kerület

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • >10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Jogszabályváltozások folyamatos nyomon követése, a változások átvezetése belső dokumentumokban, rendszerekben
  • Gyógyszerkönyv éves rendelkezések és Formulae Normales változások nyomon követése, a változások átvezetése belső dokumentumokban, rendszerekben
  • Jogszabálytervezetek kapcsán előzetes szakmai vélemény, állásfoglalás megfogalmazása
  • NOR-regisztráció (Nemzeti Orvostechnikai Regiszter)
  • FMD nyomon követése, aktualitások/feladatok meghatározása
  • Hatósági ügyintézések támogatása (NÉBIH, NNGYK, NEAK, Kereskedelmi és Iparkamara, stb.)
  • NNGYK Végzések/Határozatok kapcsán szakmai támogatása a gyógyszertárvezetőnek, a szükséges intézkedések nyilvántartása és ellenőrzése
  • Szakmai gyógyszertárvezetői levelek előkészítése
  • Refit kapcsán patikai alaprajzok előzetes véleményezése, szükséges hatósági egyeztetések lefolytatása

Elvárások

  • Gyógyszerész végzettség
  • Gyógyszertárvezetői vagy egészségügyi hatósági területen szerzett legalább 10 éves tapasztalat
  • Aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete (PowerPoint, Word, Excel)
  • Kimagasló kommunikációs, kapcsolatteremtési és tárgyalási készség
  • Önálló, proaktív és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközi vállalatcsoport vagyunk
  • Hosszú távú, határozatlan idejű álláslehetőséget kínálunk
  • Attraktív bércsomagot kínálunk
  • Értékteremtő, szakmai fejlődést kínáló feladatokat és tanulási lehetőséget biztosítunk
  • Dinamikus, fiatalos csapatban dolgozhatsz
  • Professzionális, modern munkakörnyezetben dolgozunk

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület, Haller Gardens Irodaház

Céginformáció

A BENU Magyarország Zrt. Magyarország egyik piacvezető, folyamatosan fejlődő gyógyszer-kiskereskedelmi cége.
Munkavállalóink a márka elkötelezett képviselői. Célunk, hogy betegeink, vásárlóink legnagyobb elégedettségét szolgálva, dolgozóink motiváltak legyenek és a legmagasabb szakmai szintet képviseljék.

Központi csapatunkba keressük leendő munkatársunkat az alábbi pozícióba: Főgyógyszerész