Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság (kef) logo

Főelőadó (Ingatlanhasznosítási)

  • Cég neve

    Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság (kef)

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • szolgáltatási hasznosítási szerződések megkötésének, módosításának és megszüntetésének előkészítése, szolgáltatási megállapodások nyilvántartása
  • ingatlan bérleti vagy hasznosítási igény alapján pályázati eljárás lebonyolítása
  • ingatlanbérleti szerződések megkötésének, módosításának és megszüntetésének előkészítése, szerződések kezelése
  • kapcsolattartás, egyeztetés, levelezés az ellátott szervezetekkel és a szerződéses partnerekkel
  • a szolgáltatási megállapodásokkal és egyéb szerződésekkel kapcsolatos tárgyalások, értekezletek megszervezése
  • MNV engedély elkészítése
  • szolgáltatási szerződések véleményezése
  • feljegyzés elkészítése társosztályok és főigazgató részére
  • ingatlan bérlet vagy hasznosítás esetén részvétel az átadás-átvételi eljáráskor
  • átadás-átvételi jegyzőkönyvek elkészítése
  • iktatási feladatok
  • felelős a feladatkörébe tartotó ügyiratok szakszerű kezeléséért, nyilvántartásáért, tárolásáért
  • feladat az ügyiratok irattári tételszámának meghatározása, a nevén lévő iratokkal való elszámolás

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény, az 51/2016. (XII.13.) NGM rendelet, valamint a Főigazgatóságnál hatályban lévő Kollektív Szerződés és a KEF szabályzataiban rögzített rendelkezések az irányadók.

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes és irodai alkalmazások készségszintű ismerete
  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet.
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Költségvetési intézménynél szerzett tapasztalat

Elvárt kompetenciák:

  • Megbízhatóság
  • Felelősségvállalás, felelősségtudat
  • Terhelhetőség, pontos, precíz munkavégzés
  • Jó szervezőkészség
  • Önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség

Céginformáció

A Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság

a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet a Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság Humánpolitikai Főosztály Főelőadó (ingatlanhasznosítási) munkakör betöltésére.

A Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság (KEF) önállóan működő és gazdálkodó költségvetési szerv.

A költségvetési szerv feladatkörét az 250/2014. (X. 2.) Kormányrendelet, illetve az alapító okirat határozzák meg.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Próbaidő: 4 hónap

A munkavégzés helye: Budapest (belváros)

A pályázathoz csatolni kell:

  • a pályázó fényképes szakmai önéletrajzát, az elbírálásnál előnyt jelentő tényezők ismertetésével;
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt, vagy annak kiállítására tett kötelezettségvállalási nyilatkozat;
  • a végzettséget igazoló oklevelek másolatát;
  • a pályázó hozzájáruló nyilatkozatát arról, hogy pályázati anyagát a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhetik;
  • a pályázó nyilatkozata arra vonatkozóan, hogy a pályázat sikertelensége esetén hozzájárul önéletrajza zárt kezeléséhez.

A munkakör betölthetőségének időpontja: Az elbírálást követően azonnal.

A pályázatok benyújtásának határideje: 2024.05.03.

A KÖZIGÁLLÁSI PUBLIKÁLÁS IDŐPONTJA: 2024.04.19.

A pályázatok benyújtásának módja:

A pályázati anyagokat a fent megjelölt tartalommal elektronikus úton, a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük benyújtani.

A pályázat elbírálásának határideje: 2024.05.10