First Line Analyst Német Nyelvtudással

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Német felsőfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Szeretnél customer service munkakörben dolgozni, vagy pályakezdő vagy és kipróbálnád magad egy nemzetközi környezetben? Szeretnéd hasznosítani a nyelvtudásodat, valamint szeretsz emberekkel beszélgetni? Szereted a pörgős munkahelyeket, ahol alkalmad nyílik segíteni? Nem okoz gondot számodra a kérdések megválaszolása, problémák megoldása? Akkor ezt a pozíciót Neked találták ki! Multinacionális partnercégem számára keresek 1st Line Analyst kollégát teljes munkaidőben, mely során alkalmad nyílna a munkatársak támogatására

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolattartás a kollégákkal e-mailen, telefonon, vagy belső ticketing rendszeren keresztül
  • Kollégák segítése elsőszintű technikai problémák felmerülése során
  • Beérkező megkeresések kategorizálása, továbbítása az illetékes részlegnek
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív német és angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Home office heti 3 alkalommal
  • Soft és technikai készségek fejlesztése
  • Fejlődési lehetőségek
  • Jelentkezés az állásra:

    Ha felkeltette az érdeklődésedet a lehetőség, jelentkezz önéletrajzoddal!