First Line Analyst francia nyelvtudással

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, Pest

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • MS OFFICE
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Francia középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Csatlakozz partnerünk dinamikus csapatához, amely elkötelezett a nemzetközi ügyfélkör kivételes kiszolgálása iránt. Büszkék arra az elkötelezettségükre, hogy a teljes megrendelési folyamat során elsőrangú támogatást nyújtanak partnereik számára. Ha szenvedélyed az ügyfelek elégedettsége, és jól érzed magad egy pörgős környezetben, akkor te vagy a tökéletes jelölt!

Főbb feladatok, munkák:

  • Felmerülő kérdések megválaszolása e-mailen / telefonon keresztül
  • Napi kapcsolattartás külföldi kollégákkal
  • Ticketing rendszer napi használata
  • Alapszintű informatikai problémák megoldása vagy továbbítása a megfelelő szintre
  • Ügyfél-elégedettségi szint fenntartása és javítása
  • Adminisztráció
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Folyékony angol és francia nyelvtudás
  • Alapos MS-Office ismeretek
  • Pályakezdőket is szívesen várunk!
  • Hatékony kommunikációs készségek
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ticketing rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • Francia nyelv mindennapi használata
  • Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy nemzetközi csapatban
  • Nagy múltú, globális vállalatnál szerzett sokszínű tapasztalat
  • Nyelvtanfolyamok, soft skill képzések, tehetséggondozás
  • Rugalmas munkarend, hibrid munkavégzés
  • Szuper kollégák, modern munkakörnyezet
  • Családias közeg
  • Komplex juttatási csomag
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!