Az OTP Csoport Kelet-Közép-Európa meghatározó bankcsoportja. Tizenkét országban, több mint 19 millió ügyfelet szolgálunk ki modern eszközökkel, a pénzügyi termékek széles palettájával. Európában is egyedülálló sikereinket a régióban található központunknak és 70 éves múltunknak köszönthetjük: jól értjük ügyfeleink igényeit, nyitottak vagyunk az innovációra, fejlődésünket a kiszámítható, stabil működés határozza meg. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerekben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Az  alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Oroszlány - fiókvezető

Feladatok:

  • a fiók értékesítési stratégiájának kialakítása és üzleti tervének végrehajtása
  • a fiók működésének üzleti és szakmai irányítása, a működés szakmai és humán feltételeinek biztosítása, a meghatározott anyagi keretekkel történő gazdálkodás
  • az értékesítési tevékenység bővítése, ügyfélmegtartás, ügyfélakvirálás, illetve annak irányítása
  • kiemelt ügyfelekkel, külső szervezetekkel és régióvezetéssel való kapcsolattartás
  • bank- és bankcsoport termékek és szolgáltatások értékesítése és annak koordinálása
  • ügyfélbejelentések kezelése, vezetői ellenőrzés

Elvárások:

  • többéves széleskörű banki szakmai tapasztalat és vezetői gyakorlat
  • felsőfokú gazdasági/pénzügyi szakirányú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel, power point, internet)
  • üzleti, értékesítés orientált szemlélet
  • dinamizmus, eredmény- és sikerorientáltság
  • jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • ügyfélközpontúság
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Amit előnynek tartunk:

  • tárgyalóképes német vagy angol nyelvismeret
  • értékesítési, ügyfélkapcsolati tapasztalat
  • vezetői tapasztalat

Jelentkezési határidő:

2020. október 09.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Bank, Biztosítás, Tőzsde vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Oroszlány

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezzen az adott állásra az OTP Karrier Portálján!