Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A patinás múlttal rendelkező, pénzügyi szolgáltatásokkal és műkincs kereskedelemmel foglalkozó
BÁV Zrt. új munkatársat keres Makó térségében

Fiókvezető és becsüs

pozícióba.

Az új munkatárs feladatai:

  • A zálogfióki tevékenységekben való aktív közreműködés,
  • A fiók ügyfeleinek magas szintű kiszolgálása, az üzleti célok elérése érdekében,
  • A záloghitelezésre és kereskedelmi tevékenységre vonatkozó jogszabályok és belső szabályzatok betartása.

Szakmai és személyiségbeli elvárásaink:

  • Becsüsi végzettség, és legalább két év aktív becsüsi tapasztalat,
  • Értékesítési tapasztalat,
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, LibreOffice),
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség,
  • Nyitott, és a változásokhoz könnyen alkalmazkodó személyiség,
  • Értékesítés-orientált és ügyfélközpontú szemléletmód,
  • Szabálykövető magatartás.

Amit új munkatársunknak ajánlani tudunk:

  • Szakmai támogatás a pozíció betöltéséhez,
  • A felelősségnek megfelelő juttatási csomag,
  • Stabil, de folyton megújuló vállalati környezet.

    Pályázatok beküldésének határideje: 2017.11.30.
    Pályázatok elbírálásának várható határideje: 2017. december.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Bank, Biztosítás, Tőzsde vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Makó

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, fizetési igény és pozíció megjelölésével a lenti „Jelentkezem” gombon keresztül.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Fiókvezető és becsüs
  • Rövid pozíció név: Fiókvezető
  • Hirdető cég: BÁV ZRt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Csongrád megye
  • Város: Makó
  • Feladatok: A zálogfióki tevékenységekben való aktív közreműködés, A fiók ügyfeleinek magas szintű kiszolgálása, az üzleti célok elérése érdekében, A záloghitelezésre és kereskedelmi tevékenységre vonatkozó jogszabályok és belső szabályzatok betartása.
  • Elvárások: Becsüsi végzettség, és legalább két év aktív becsüsi tapasztalat, Értékesítési tapasztalat, Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, LibreOffice), Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség, Nyitott, és a változásokhoz könnyen alkalmazkodó személyiség, Értékesítés-orientált és ügyfélközpontú szemléletmód, Szabálykövető magatartás.
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-11-29
  • Értékelés: 5
  • Értékelők száma: 1
Állás, munka még: BÁV ZRt.>