DLA PIPER Posztl, Nemescsói, Györfi-Tóth és Társai Ügyvédi Iroda logo

Finance assistant

    DLA PIPER Posztl, Nemescsói, Györfi-Tóth és Társai Ügyvédi Iroda

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A 40+ országban jelen lévő DLA Piper a világ egyik vezető nemzetközi jogi szolgáltatója. Budapest irodánk 100+ létszámmal a hazai jogi piac meghatározó tényezője.

Budapesti támogató csapatunk bővítéséhez új kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

FINANCE ASSISTANT

Jellemző feladatok

  • szállító számlák formai ellenőrzése, rögzítése
  • vevő számlák készítése, felrögzítése
  • banki utalási csomagok rögzítése, tranzakciók kezelése és nyilvántartása
  • kalkulációk, kimutatások, riportok előkészítése (angol nyelven is)

Elvárásaink

  • könyvelési területen szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • kommunikációképes angol nyelvtudás, elsősorban írásban
  • MS Word; Excel felhasználói szintű ismerete

Előny jelenthet

  • SAP vagy Eniac ismerete
  • mérlegképes könyvelői ismeretek

Miért érdemes minket választani?

  • BÉR: versenyképes bért kínálunk, amely az elért szenioritás / megszerzett tapasztalat alapján is rendszeresen emelkedik;
  • JUTTATÁSOK:
    • széleskörű Cafeteria csomag;
    • Egészségbiztosítás, amely csaknem minden egészségügyi szakterületre kiterjed, külön diagnosztikai, labor és egynapos sebészeti kerettel;
  • TECHNIKAI ESZKÖZÖK: dedikált laptop és mobiltelefon előfizetéssel,
  • CATERING: korlátlan és extra finom kávé és tea kínálat (mert e nélkül nem működhet egyetlen iroda sem…), napi friss gyümölcs és üdítők;

  • SOCIAL EVENTS:

    • éves csapatépítés, karácsonyi vacsora; office beach day;
    • irodai masszázs és jógaóra, futó- és bicikliklub, strandröplabda est; ping-pong asztal és igényelhető úszójegyek;
    • családi programok: adventi koszorúkészítés és jégkorcsolyázás;
  • DE AMI A LEGFONTOSABB:
    • kiemelten fontos számunkra kollégáink folyamatos szakmai képzése;
    • hosszú távú lehetőséget és stabilitást biztosítunk minden kollégánk számára;
    • nyitottak vagyunk a fiatalokra, de megbecsüljük az idősebbek tapasztalatát is;
    • irodánk modern és kiválóan felszerelt, gyönyörű kilátással és világos, kellemes munkaterekkel.

Ha szívesen kipróbálnád magad csapatunkban, jelentkezésed a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs