Fenntartartósági szakértő

MOL-LUB Kenőanyag Gyártó Forgalmazó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

Almásfüzitő

A MOL-LUB Kft. HSE csapata a következő pozícióra keres új munkatársat:

Ha fontos számodra a környezetvédelem és a fenntarthatóság, és szeretnéd a tudásod megmutatni egy nagy múlttal rendelkező ipari szereplő színeiben, akkor jelentkezz hozzánk.

Hol vagyunk?

Almásfüzitőn van a telephelyünk, amely már több mint 100 éve állja az idők viharait.

Milyen feladatok várnak rád nálunk?

  • A telephely hulladék gazdálkodásának szakmai felügyelete
  • Környezetvédelemben érintett partnereinkkel kapcsolat tartás (szállítók, hatóságok, stb…)
  • Környezetterhelést csökkentő beruházásokban való szakmai részvétel, szakmai ajánlás készítés
  • Kibocsátási mérések elvégeztetése
  • Részvétel a karbonlábnyom csökkentési tevékenységekben
  • Oktatási tematikák kidolgozása, tudatosság növelés és a fenntarthatóság kultúrájának fejlesztése

Mivel környezetvédelmi megbízott leszel nálunk ezért a fontos, hogy rendelkezz az alábbi végzettségek valamelyikével:

  • Környezetmérnök
  • Felsőfokú természettudományi vagy műszaki végzettség és felsőfokú környezetvédelmi képesítés
  • Felsőfokú természettudományi vagy műszaki végzettség és 3 év környezetvédelem területén szerzett gyakorlat
  • hulladékgazdálkodási technológus (OKJ-szám: 55 5470 01) képesítés
  • környezet és hidrotechnológus (OKJ-szám: 54 5470 01) képesítés;

Ha felsőfokú képesítésed van pályakezdőként is jelentkezhetsz hozzánk, de előny a min 1 éves szakmai gyakorlat. Középfokú képesítés esetén 3-5 év szakmai gyakorlatot várunk.

A szakirányú képesítés mellett milyen készségekre lesz nálunk szükséged?

  • a legfontosabb, hogy legyél igazi csapatjátékos és legyél igazán gyakorlatias
  • legyen jó tárgyalási és együttműködési készséged
  • felhasználó szintű MS office ismereted
  • alapfokú angol tudásod

Amit nyújtunk:

  • Stabil munkalehetőség egy dinamikusan bővülő és emberközpontú szervezetben
  • Jó hangulatú, összetartó csapat
  • Versenyképes csomag és béren kívüli juttatás
  • Éves teljesítmény bónusz
  • Céges (IPhone) telefon korlátlan használatra

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Biotechnika
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Almásfüzitő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Almásfüzitő