Fejlesztési vezető (B102DL)

    Partnerünk Európa egyik első minősített hitelesítés szolgáltatója, megoldásai az egész világon elfogadottak. Több mint 20 éves szakmai tapasztalattal, tanúsító szervezetek által és hatóságilag egyaránt ellenőrzött technológiai háttérrel, valamint számos referenciával rendelkeznek. Nagyvállalatoknak és KKV-szektornak szánt megoldásaik például: elektronikus dokumentumkezelés, e-számlázás, biometrikus aláírás, egyéb titkosítási megoldások.

Feladatok:

  • Fejlesztési projektek koordinálása,
  • A fejlesztői csapat munkájának irányítása, a kollégák képzésének szervezése,
  • Folyamatok és módszertanok kialakítása belső és külső fejlesztések felügyeletére,
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Riportolás a felsővezetés felé.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Magas szintű szakmai, technológiai tudás, (microservice, Java, 3 rétegű architektúrák, high availibity rendszerek, orkesztráció, Kubernetes, continuous deployment)
  • Minimum 8-10 év fejlesztésben, ezen belül legalább 3-5 év fejlesztői vezető pozícióban megszerzett tapasztalat,
  • Fejlesztési projektmenedzsment tapasztalat,
  • Átfogó projekt módszertani ismeret (waterfall és agilis)
  • Rendszerszemlélet, precizitás,
  • Agilis, határozott személyiség,
  • Proaktivitás, kezdeményező készség,
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás

Előny

  • Kriptográfiai, PKI alapismeretek

Amit kínál a cég:

  • Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvételt
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatokat
  • Folyamatos fejlődést, aktív szakmai támogatást
  • Tapasztalt kollégákból álló kiváló és dinamikus csapatot
  • Magas rendelkezésre állású rendszereket
  • Versenyképes jövedelem csomagot
  • Innovatív irodai környezetet, jól megközelíthető munkahelyet
  • Ingyenes, őrzött parkolót, kerékpár tárolót, zuhanyzót
  • Sportolási lehetőséget, (Teqball, kosárlabda, billiárd, csocsó)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT, fejlesztési vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk a "Jelentkezem" gombra kattintva.