Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Munkatársat keresünk nagykanizsai munkavégzéssel fejlesztési területi referens pozícióra.

Fejlesztési területi referens (áram)

Feladatok:

  • Hálózatfejlesztési tevékenység általános felügyelete a régióban
  • Hálózati üzemeltető területi referens munkájának támogatása a hálózati fejlesztési dossziék adatszolgáltatásában.
  • A stratégiai fejlesztési terv megismerésének. érvényesülésének biztosítása.
  • Hálózatfejlesztési célvizsgálatok koordinálása.
  • Éves fejlesztési tervjavaslat összeállítása (beruházási kerethez igazítás, kapcsolattartás a szakterülettel).
  • Beruházási tervdossziék elkészítése a Hálózat üzemeltetők javaslatai alapján.
  • A régiós KÖF hálózatok hosszú távú fejlesztésére vonatkozó tervjavaslatok készítése.
  • Új fogyasztók (rendszerhasználók) hálózati csatlakozási feltételeinek meghatározása.
  • Területi fejlesztési tervek (RRT, stb.) véleményezése.
  • Fejlesztési irányelvek, műszaki szabványok, típustervek oktatása.
  • KIF hálózati méretezések alkalmazásának ellenőrzése, normál üzemállapot kialakítás felügyelete.
  • Adatszolgáltatás társszervezeteknek.
  • Munkavédelmi ellenőrzések.

Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség: erősáramú villamosmérnök (üzemmérnök)
  • Legalább 3 év releváns szakma specifikus munkatapasztalat
  • WINDOWS és MS Office teljes körű használata
  • SAP munkakörhöz kapcsolódó moduljainak, levelező rendszerek felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ügyfélközpontúság a szervezeten belül és kívül
  • Aktív kapcsolat kiépítése a társszervezetekkel

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességu pályázók jelentkezését is várjuk.

Információ

Munkavégzés helye: Nagykanizsa

www.eon-career.com

Your energy shapes
the future

Az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. A társaság jogelődjét, a Dél-dunántúli Áramszolgáltató Vállalatot 1951 augusztus elsején hozták létre pécsi központtal, a vállalat 1991-ben alakult részvénytársasággá. A társaság a déli országhatártól egészen Balatonig, a Dunától a nyugati határig többszázezer otthonban biztosít villamos energiát.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Fejlesztési területi referens (áram)
  • Rövid pozíció név: Referens
  • Hirdető cég: E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Zala megye
  • Város: Nagykanizsa
  • Feladatok: Hálózatfejlesztési tevékenység általános felügyelete a régióban Hálózati üzemeltető területi referens munkájának támogatása a hálózati fejlesztési dossziék adatszolgáltatásában. A stratégiai fejlesztési terv megismerésének. érvényesülésének biztosítása. Hálózatfejlesztési célvizsgálatok koordinálása. Éves fejlesztési tervjavaslat összeállítása (beruházási kerethez igazítás, kapcsolattartás a szakterülettel). Beruházási tervdossziék elkészítése a Hálózat üzemeltetők javaslatai alapján. A régiós KÖF hálózatok hosszú távú fejlesztésére vonatkozó tervjavaslatok készítése. Új fogyasztók (rendszerhasználók) hálózati csatlakozási feltételeinek meghatározása. Területi fejlesztési tervek (RRT, stb.) véleményezése. Fejlesztési irányelvek, műszaki szabványok, típustervek oktatása. KIF hálózati méretezések alkalmazásának ellenőrzése, normál üzemállapot kialakítás felügyelete. Adatszolgáltatás társszervezeteknek. Munkavédelmi ellenőrzések.
  • Elvárások: Egyetemi/főiskolai végzettség: erősáramú villamosmérnök (üzemmérnök) Legalább 3 év releváns szakma specifikus munkatapasztalat WINDOWS és MS Office teljes körű használata SAP munkakörhöz kapcsolódó moduljainak, levelező rendszerek felhasználó szintű ismerete B kategóriás jogosítvány Ügyfélközpontúság a szervezeten belül és kívül Aktív kapcsolat kiépítése a társszervezetekkelA pozíció betöltésére megváltozott munkaképességu pályázók jelentkezését is várjuk.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Megváltozott munkaképességű
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-07