COLOPLAST Hungary Kft.
  • A dán székhelyű és tulajdonú Coloplast egészségügyi termékek gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Ma már szinte az egész világon elérhetőek termékeink, munkáltatóként több mint 10.000 dolgozónak nyújtunk stabil és vonzó munkahelyet.A dániai cég leányvállalataként a Coloplast Hungary Kft. 2001. szeptemberében kezdte meg termelését Tatabányán. Több mint 1500 dolgozó alkalmazásával 4 termelési csarnokban készítjük magas színvonalú termékeinket.
  • Csatlakozzon Ön is a térség egyik legvonzóbb és legstabilabb munkáltatójához!
  • Fejlesztési és Automatizálási technikus / PLC Programozó

    Főbb feladatok, munkák:

      - Termelő gépeken felmerülő napi automatizálási hibák feltárása és elhárítása
      - Fejlesztési projektekben való részvétel automatizálási feladatok végrehajtásával
      - Géptranszferek technikai támogatása
      - Új termékek bevezetésének technikai támogatása
      - Új termelő berendezések telepítése és/vagy telepítésének támogatása
      - Termelő berendezések üzemeltetése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - Szakirányú technikusi végzettség

      - Minimum 3 év szakirányú tapasztalat
      - Allan Bradley és/vagy OMRON PLC programozói gyakorlat (hiba feltárás, módosítás, fejlesztés)
      - HMI programozói gyakorlat (Panel view, Versa view, Factory Talk view)
      - Ipari buszrendszerek ismerete (DeviceNET, EtherNetIP)
      - Szervó hajtások és vezérlők ismerete (Rockwell Kinetics és/vagy OMRON Acurax)

      - Robot programozás (telepítésben, javításban és fejlesztési projektben szerzett tapasztalat előny)

      - COGNEX kamera programozás (telepítésben és fejlesztési projektben szerzett tapasztalat előny)
      - Elektromos kapcsolási rajzok ismerete
      - Önálló, felelőségteljes munkavégzés

      Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

        - Angol nyelvismeret

        Amit kínálunk:

          - Igényes munkakörnyezet

          - Skandináv vállalati kultúra
          - Széleskörű juttatások:

          • étkezési hozzájárulás
          • SZÉP-kártya
          • céges buszjáratok vagy tatabányai buszbérlet
          • iskolakezdési támogatás
          • ingyenes sportolási lehetőségek
          • rendszeres szűrővizsgálatok
          • kedvezményes mobilcsomag

        Állás, munka területe(i):

        • Gyártás, Termelés
        • Gyártás technikus
        • Teljes munkaidő

        Szükséges tapasztalat:

        • 3-5 év szakmai tapasztalat

        Szükséges nyelvtudás:

        • Nem igényel nyelvtudást

        Munkavégzés helye:

        2800 Tatabánya, Búzavirág utca

        A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát.