F&B Supervisor

  • Cég neve

    Mellow Mood Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • az alkalmazottak szakmai irányítása, beosztása, felügyelete, ellenőrzése
  • új munkatársak betanítása, munkajogi szabályok betartása
  • az F&B területek gazdaságos működésének segítése
  • az étterem tisztaságának és az általános HACCP előírások betartatása
  • a megrendelőkkel és a vendégekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • az étterem koordinálásával kapcsolatos operatív és adminisztrációs teendők
  • kiváló vendég kiszolgálás megtartása, fejlesztése
  • az étteremhez tartozó minden szükséges adminisztráció (áru, rendelés, bevételezés, leltár) zökkenőmentes lebonyolítása
  • nyitási és zárási feladatok, szállodai reggeliztetés lebonyolítása
  • vezetőséggel való folyamatos együttműködés

Elvárások

  • precíz és lendületes munkavégzés
  • vendégközpontú, csapatjátékos, lojális, megbízható attitűd
  • irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • műszak és bérpótlék kifizetés
  • igényes munkakörnyezet
  • dolgozói kedvezmények,
  • napi ingyenes étkezés,
  • fejlődési, előrelépési lehetőség a cégcsoporton belül

Munkaidő: (hétfő-vasárnap) heti 5 nap: 6:00-12:00

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Mellow Mood Hotels cégcsoporthoz tartozó, tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető 3 csillagos szállodánk lelkes és lendületes csapatába munkatársat keresünk F&B Supervisor munkakörbe.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.