F&B Vezető

  • Cég neve

    BIRGÉS Wellness Hotel Kft.

  • Munkavégzés helye

    8230 Balatonfüred, Mikes Kelemen utca 21.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a  szálloda éttermi egységeinek napi szintű üzemeltetése, irányítása, szakmai felügyelete, gazdaságos üzemeltetés biztosítása
  • személyi és dologi feltételek megtervezése, ezekre javaslattétel
  • belső szabályzatok kialakítása, folyamat leírások készítése
  • pozitív légkör megteremtése, mind a vendégek, mind a munkatársak részére
  • munkatársak tréningezése,  folyamatos fejlesztése  magas minőségi színvonalon.
  • árurendelés, önálló gazdálkodás
  • beszállító partnerekkel való kapcsolattartás
  • üzleti egységekre vonatkozó törvényi és jogszabályi előírások betartása, betartatása
  • adatszolgáltatások, jelentések, elszámolások és nyilvántartások pontos elkészítése, vezetése.

Elvárások

  • szálloda  éttermi    területén szerzett sokrétű tapasztalat
  • minimum 3 év vezetői tapasztalat
  • szervezési készség
  • angol nyelv felsőfokú ismerete
  • kiemelkedően vendégközpontú gondolkodás
  • tulajdonosi szemlélet
  • magabiztos, üzletorientált és innovatív személyiség.

Előnyt jelent

A  Hostware rendszer és még egy idegen nyelv ismerete előny!

Amit kínálunk

  • bejelentett állás
  • kiszámítható munkaidő
  • korrekt bérezés
  • térítésmentes étkezések munkanapokon
  • szakmai tréningek
  • munkába járás támogatása.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Balaton első 5* Superior szállodája, a Hotel Vinifera Wine & Spa  lelkes és elkötelezett csapatába keressük kollegánkat F&B Vezető  munkakörre.

A "Jelentkezem"  gombra kattintás után kérjük, töltse fel pályázatát!