F&B supervisor

  • Cég neve

    HELVETIC CLINICS Kft.

  • Munkavégzés helye

    1065 Budapest, Révay utca 12.

  • Fizetés

    Nettó 330e - 400e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Munkavégzés helye: 12Revay Hotel: 1065 Budapest, Révay utca 12.
  • A szálloda reggeliztetésének és kis lobby-bárjának üzemeltetése
  • Szoros együttműködés az F&B vezetővel és helyettesítése távolléte idején
  • Saját kis létszámú csapat irányítása, tréningezése, fejlesztése
  • Proaktivitás az aktuális kínálat kialakításában
  • Konyhai és lobby-bár anyagfelhasználás és árukészlet folyamatos monitorozása
  • A szálloda aktuális foglaltságának és vendégigények nyomon követése az optimális árukészlet beszerzéséhez
  • HACCP rendszer előírás szerinti üzemeltetése
  • Beérkezett áru áruforgalmi rendszerben történő rögzítése
  • Hostware PMS használata
  • Személyes részvétel a vendégkiszolgálásban mind a reggeliztetés, mind a lobby-bárban történő értékesítés folyamán
  • Hóvégi áruleltár elvégzése, adminisztrációja
  • Szoros kapcsolattartás a szálloda többi részlegével a hatékony munkavégzés érdekében

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség, udvariasság, vendégközpontúság
  • Maximális megbízhatóság és precizitás
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás és vendéglátásban szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • Hostware ismeret

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés teljes bejelentéssel – rész-vagy teljes munkaidőben
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Tervezhető beosztás (elsősorban kora reggeli munkakezdéssel)
  • Szakmai fejlődés (érdeklődés esetén saját munkakör bővítése, lehetőség más munkakörökbe való betekintésre, közreműködésre)
  • Szállodaláncon belüli előrelépési lehetőség (Accent Hotels)
  • Kedvezményes szállásfoglalási lehetőség az Accent Hotels által üzemeltetett szállodákban
  • Munkavégzés ideje alatt reggeli étkezés és korlátlan kávé-, tea-fogyasztási lehetőség
  • Ha biciklivel, rollerrel érkezel munkába, járművedet biztonságban tárolhatod a szállodában, valamint érkezés után, hazaindulás előtt még zuhanyzási lehetőség is rendelkezésedre áll.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli

Céginformáció

A 12 Revay Hotel Budapest belvárosában, a VI. kerületben található mintegy 50 méterre az Operától és a Bazilikától. 53 modern stílusban berendezett szoba, 24 órás recepció és lobby-bár várja a fővárosba látogatókat.

12 Revay Hotel az Accent Hotels-szel együttműködve olyan szakmai háttérrel rendelkezik, mely biztos szaktudást, munkahelyet és fejlődési lehetőséget teremt munkavállalóinak.
Miért érdemes nálunk dolgozni?
  • A törvényi elvárások maximális betartására törekszünk.
  • Az átlagosnál jobb munkakörülményeket és egész éven át tartó munkalehetőséget biztosítunk.
  • Hangsúlyt fektetünk a karrierlehetőségre mind szállodán belül mind a szállodák között.
  • Kedvezményes üdülési lehetőséget biztosítunk az Accent által üzemeltetett szállodákban a dolgozók, illetve családtagjaik és barátaik részére.

Kérjük jelentkezésedhez csatold FÉNYKÉPES önéletrajzodat.