Export ügyfélkapcsolati specialista

  • Cég neve

    S.G.S. International Kft

  • Munkavégzés helye

    1047 Budapest, Károlyi István utca 1-3.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Workstation
    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Új munkatársunk legfőbb feladata az értékesítési tevékenységünk adminisztratív támogatása és a vevői kapcsolattartás.

  • Meglévő partnereink igényeinek felmérése, tanácsadás és ajánlatok kidolgozása
  • Partnerekkel történő folyamatos kapcsolattartás, vevőkapcsolatok ápolása telefonon, e-mailben
  • Bejövő megrendeléseik teljeskörű koordinálása, bonyolítása adminisztrációja és folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel
  • A cég termékeinek átfogó ismerete
  • Riportok, visszajelzések, statisztikák készítése
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció precíz vezetése, riportok, visszajelzések, statisztikák készítése
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • Kiemelkedő és magabiztos kommunikációs készség  angol nyelven szóban és írásban,
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, csapatszellem
  • Feladatmegoldásaiban eredményorientált szemlélet
  • Precizitás, megbízhatóság és kitartás
  • Jó szervezőképesség, határidők betartása
  • Legalább középfokú végzettség
  • Magas szintű számítógép-felhasználói ismeretek, főként Excel

Előnyt jelent

  • Fent felsorolt nyelveken kívüli egyéb nyelv ismerete,
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (pl. SAP),
  • Felsőfokú végzettség,
  • Logisztikai, szállítói területen szerzett gyakorlat,
  • Pénzügyi, számlázási tapasztalatok,
  • Német nyelv tárgyalóképes ismerete előny,
  • Értékesítési (export, import) területen szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Béren kívüli juttatás
  • Céges telefon
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Hazai és nemzetközi vevőkörrel rendelkező dinamikusan fejlődő budapesti cég keres megbízható, precíz munkatársat hosszú távú együttműködésre változatos munkakörrel.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését és magára ismert, ne várjon – jelentkezzen fényképes önéletrajzzal a JELENTKEZEM gombra kattintva bérigényének megjelölésével!