Executive Assistant

  • Cég neve

    Harman Professional Kft.

  • Munkavégzés helye

    Pécs

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

A HARMAN különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára világszerte, beleértve a connected car rendszereket, audio és vizuális termékeket, vállalati automatizálási megoldásokat és egyéb infokommunikációs megoldásokat (Internet of Things).

A vállalat vezető világmárkái többek között az AKG®, Harman Kardon®, Infinity ®, JBL®, Lexicon®, Mark Levinson® és Revel® - termékeinket zenerajongók, valamint zenészek csodálják és használják világszerte, ahol csak fellépnek.

Az utakon több mint 50 millió személygépjármű rendelkezik a HARMAN audio és infotainment rendszereivel.

A szoftver megoldásaink több milliárd mobil eszközön és rendszeren futnak, amelyek minden platformon biztonságosan összekapcsolhatók – a munkahelytől az otthonokig és az autóktól a mobiltelefonokig.

A HARMAN munkatársainak száma Amerikában, Európában és Ázsiában összességében több mint 33.000 fő.

A vállalat a Samsung Electronics teljes tulajdonú leányvállalata.

Pécsi gyárunkba keressük új kollegánkat a következő munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • Felelős a gyárigazgató és szükség esetén a gyár egyéb munkavállalóinak teljeskörű adminisztratív támogatásáért.
  • Riportokat készít, levelezéseket folytat, titkársági tevékenységeket végez.
  • Vezeti a gyárigazgató és a menedzsment üzleti napirendjét, elérhetőségeiket.
  • Koordinálja és leszervezi az üzleti utazásokat, megbeszéléseket, konferenciákat, látogatásokat.
  • Gondoskodik a látogatók és utazók szállásáról, utazásáról és étkezéséről.
  • Elkészíti a hivatalos leveleket, és jelentéseket.
  • Karbantartja a gyár vezetősége számára szükséges adatbázisokat.
  • Létrehozza és fenntartja a megfelelő iratkezelési folyamatot.
  • Biztosítja a támogatást a hatékony és professzionális működéshez.
  • Első számú kontakt a bejövő hívások és a látogatók vonatkozásában.
  • Felelős a belső kommunikációs folyamatért.
  • Elkészíti a belső hírleveleket, szükség szerint egyeztet róla a társosztályokkal.
  • Biztosítja, hogy minden belső kommunikációs csatornán a legfrissebb információk jelenjenek meg.
  • Gondoskodik a postai szolgáltatásokról.
  • Részt vesz a gyári programok szervezésében, biztosítja a zavartalan lebonyolítást.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 3 év komplex mátrix szervezetben titkársági területen szerzett releváns tapasztalat
  • Stabil, magabiztos –minimum középfokú – angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS office)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Proaktív, együttműködő személyiség
  • Képesség a csapatmunkára
  • Határidők betartásával képes munkavégzésre
  • Felelősséget vállal
  • Diplomatikus és tisztelettudó
  • Rugalmas, képes kezelni a változásokat a folyamatos fejlődés érdekében
  • Ügyfél- és vevőorientált
  • Célorientált és képes gyorsan tanulni

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk számodra
  • Home office lehetőséggel is élhetsz
  • Lakhatási/letelepedési támogatást adunk, ha más lokációból érkezel hozzánk
  • Folyamatos szakmai tréningeken vehetsz részt
  • Karriert és fejlődési lehetőségeket biztosítunk
  • Dolgozói kedvezményt kapsz a HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) termékekre

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.