Event manager

  • Cég neve

    Event & More Kft.

  • Munkavégzés helye

    1112 Budapest, Sasadi út 134.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Event managert keresünk, aki hozzánk hasonlóan elkötelezett a magas színvonalú és maradandó élményt nyújtó rendezvények létrehozásában.

Elvárások

  • van legalább 3 éves rendezvényszervezésben szerzett szakmai tapasztalatod
  • komplexen, a brief felvételétől az ajánlatadáson, majd a szervezésen át a lebonyolításig kézben tudod tartani a projektet és a szervezési folyamatban nem feledkezel meg a projekthez kapcsolódó adminisztratív és pénzügyi feladatokról sem,
  • stabilan vezetsz projektet, projektcsapatot, alvállalkozókat,
  • érted az ügyfelek céljait, át tudod látni a rendezvénystratégiát, azt, hogy az hogyan illeszkedik az adott cég marketing vagy hr stratégiájába,
  • a megszülető rendezvénykoncepciókat prezentációvá tudod formálni és elő is adod.
  • angol nyelv tudás

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlat
  • rendezvényszervező cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • változatos projektek
  • színes és színvonalas ügyfélportfólió
  • 20 fő fölötti csapat, belső támogatás
  • barátságos, fiatalos csapat és légkör
  • 11. kerületi, zöldövezeti iroda

Ha a fejlődés a célod és ezért szíved-lelked beleteszed a feladatokba, küldd el az önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével.