Éttermi üzletvezető

  • Cég neve

    SHB-Team Kft.

  • Munkavégzés helye

    1093 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 450e - 500e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az étterem napi működésének biztosítása
  • A dolgozók napi irányítása, beosztásuk tervezése
  • Árugazdálkodással kapcsolatos feladatok lebonyolítása
  • Napi nyitási és zárási feladatok ellátása, pénzkezelés
  • Hatósági és belső standardok ellenőrzése és betartatás

Elvárások

  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat (min.3 év)
  • Vezetői szemlélet, képességek
  • Vendégorientált szemléletmód
  • Határozott fellépés, proaktív hozzáállás
  • Terhelhetőség
  • Számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

  • Vendéglátó ipari végzettség
  • Házhoz szállítási ismeretek
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos munkahely
  • Rugalmas időbeosztás

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Egy barátságos, családias vállalatnál szeretnél vezető lenni?
Több mint 30 éve működő gasztronómiai lánc az IL Treno hálózat éttermi üzletvezető kollégát keres Budapesten található éttermünkbe/gyorséttermünkbe. Téged keresünk, ha rendelkezel vendéglátói tapasztalattal, talpraesett vagy és kellően rugalmas hozzáállásoddal meg tudod oldani egy éttermi napi működésével járó feladatokat.
www.iltreno.hu

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva: