Éttermi Oktató

  • Cég neve

    Padthaiwokbar Kft.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Budapest,Budapest

  • Fizetés

    Nettó 300e - 394e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

BE PART OF OUR FAMILY

CAN’T WAIT FOR U

Légy része a Padthai Sikersztorinak!

Dinamikusan fejlődő étteremláncunk legújabb munkatársát keressük az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák

  • Új éttermi munkavállalók gyakorlati és elméleti oktatása
  •  On-boarding folyamatban való aktív részvétel
  • Új munkavállalók beillesztésében aktív részvétel
  • Karrierút támogatása
  • Éttermi munkavállalók fejlesztése
  • Visszajelzés írásban és szóban is éttermi dolgozók, próbanaposok számára
  •  Training osztály munkájának támogatása
  • Éttermi pozíciók kiváló gyakorlati ismerete
  • Padthai értékek és szabályok betartása és betartatása
  • Éttermek napi működésének támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Vendéglátásban eltöltött 1-2 év
  • 0,5-1 év oktatás- munkavállalók mentorálás
  •  Mentor szemlélet
  • Kreatív, problémamegoldó szemlélet
  • Határozottság
  • Vendégközpontúság
  • Türelem
  • Rendszerszemlélet
  • Nyílt, következetes kommunikáció
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Minden hónapban, pontosan fizetjük kiemelt alapbéred
  • Munkanapjaidon mi álljuk a napi padthai-odat!
  • Tudjuk, hogy a padthai után a második legjobb ebéd a pizza, ezért havonta tartunk egy pizza napot.
  • Emellett havi egyszer mi gondoskodunk a vitaminok pótlásáról, gyümölcsnap formájában.
  • Segítünk abban hogy minden nap jobb lehess! Támogatjuk karriered és szakmai előremeneteled.
  • Számunkra fontos a csapat és az, hogy a csapat jól érezze magát, ezért mindig fordítunk időt a csapatépítésre is!
  • Kiszámítható, tervezhető és rugalmas beosztást nyújtunk a csapat minden tagjának. (De tényleg :P)
  • A vezetőid elkötelezettek abban, hogy támogassanak az élet minden frontján, legyen szó munkáról, vagy személyes céljaid eléréséről.

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás