Éttermi munkatárs - Budapest Ferenc körút

  • Cég neve

    Pizza Hut

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Pizza Hut

#KalandraHívunk #ÉpítsKarriert
Vedd kezedbe a sorsod „A” világmárkánál, amelyik évtizedek óta stabilan működik történjen bármi a világban!
Csatlakozz hozzánk akár teljes-, vagy részmunkaidőben és mi segítünk, hogy megvalósíthasd céljaid. Nem csak az első napokban, hanem a pályafutásod során végig maximális támogatást nyújtunk Neked, hogy a saját tempódban tudj fejlődni és nem is olyan soká, akár étteremvezetőként erősíteni a csapatunkat.
 Miért válassz minket?
  • 25% kedvezménnyel vásárolhatsz a KFC, Starbucks és Pizza Hut éttermekben
  • Tudjuk, hogy a munkába járásnak is költsége van, így természetesen mi ebben is segítünk Neked
  • Teljesítmény alapú bónusz kifizetésével is motiválunk, hogy céljainkat közösen érhessük el!
  • Mindezeken felül számos egyéb kedvezményt biztosítunk számodra partnereinknél, így például a kedvezményes flottánkba is csatlakozhatsz, valamint az egyik legnagyobb barkácsáruházban is olcsóbban vásárolhatsz!
  • Amit kérünk tőled:

  • Reggel miután a kollégákkal megittátok a napindító kávét, a pizza tészta előkészítése is a Te teendőid között lesz.
  • Amíg a tészta megkel, közösen előkészítitek az éttermet a vendégek fogadására.
  • A vendégek udvarias kiszolgálása mellett a pizza elkészítése is a napi rutin része.
  • Mivel az étterem napi üzemeltetése csapatmunka, ezért minden poszton bebizonyíthatod, hogy igazi Pizza Mester vagy, ehhez nekünk csupán a lelkesedésedre van szükségünk!
  • Ha pedig megéheztél, csak dobj össze egy pizzát, ahogy Te szereted :)
  • Milyen feladatok várnak rád:

  • Fontos számodra a rugalmas munkaidő
  • Szereted az új kihívásokat
  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Szeretnél egy dinamikus fejlődés részese lenni
  • Állás, munka területe(i):

    • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
    • Éttermi vendéglátás