Éttermi munkatárs (Budaörs)

Hirdetés szövege:

    Budaörs, Magyarország
    Pozíció jellege: részmunkaidő, teljes munkaidő
    Pozíció várható betöltési ideje: 2019. október, november
    Téged keresünk ha:
    • szenvedélyed a vendéglátás és a kávézás,
    • szívesen dolgozol délelőtt, délután és hétvégén is,
    • udvariasan és segítőkészen szolgálod ki a vásárlókat,
    • fontos számodra a pontos és a gyors munkavégzés,
    • fizikai erőnléted jó,
    • igazi csapatjátékos vagy,
    • rendelkezel szakmai és/vagy barista tapasztalattal. Szakmai tapasztalat hiányában is szeretettel várunk!
    • középfokú végzettséggel rendelkezel,
    • alapfokú angol nyelvtudásod előnyt jelent,
    Feladataid:
    • az IKEA Kávézóban és Étteremben értékesítesz,
    • esetenként az IKEA Bisztróban és a Svéd Finomságok Boltjában,
    • a termékeket előkészíted és feltöltöd, hogy a vásárlók számára elérhetők legyenek,
    • a munkaterületet tisztán tartod,
    • pénztári feladatokat is ellátsz. Dolgozz velünk, mert:
    • hosszú távú, stabil munkahelyet biztosítunk, ahol mindig jó kedvvel végezheted a munkádat, és a munkakörnyezet is egyedi,
    • versenyképes, kiszámítható és bejelentett jövedelmet kínálunk számodra,
    • a munkábajárással kapcsolatos költségeidet kormányrendelet szerint megtérítjük,
    • étkezési támogatást és széles körű béren kívüli juttatásokat nyújtunk,
    • változó munkaidőbeosztásban, teljes vagy részmunkaidőben dolgozunk,
    • változatos karrier lehetőséget biztosítunk.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Konyhai munka
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs, Sport utca 2-4.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, egészségpénztár, cafeteria, szakmai tréningek

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.