Étteremvezető-helyettes

  • Cég neve

    Padthai Kft.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Budapest,Budapest,

  • Fizetés

    Nettó 450e - 520e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

BE PART OF OUR FAMILY!

CAN’T WAIT FOR U

Légy része a Padthai Sikersztorinak!

Dinamikusan fejlődő Étteremláncunk legújabb munkatársát keressük

Főbb feladatok, munkák

  • Éttermeink profitábilis és hatékony üzemeltetése
  • Munkatársak aktív támogatása az éttermi folyamatokban
  • Vállalati célok elérése a 10-15 fős csapat sikeres vezetésével
  • Az éttermi személyzet operatív munkájának ellenőrzése, visszajelzés adása és a dolgozók fejlesztése
  • Feladatok priorizálása, kiadása, delegálása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Aktív kommunikáció Elősegítése külföldi és magyar munkavállalóink között
  • Éttermi személyzet támogatása, motiválása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum fél év (5-10 fős csapattal) szerzett vezetői tapasztalat
  • Középszintű, stabil angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Vendéglátás területén szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Légy kedves vendégeinkkel/beosztottjaiddal, hisz nálunk mindenki értékes
  • Segíts másoknak a legjobbat kihozni magukból
  • Folyamatosan megújulunk, rád is számítunk, legyél kész mindig a változásra
  • Légy példakép! Tudd képviselni alapértékeinket, hiszen nekünk a legfontosabbak: vendégélmény, minőség, stabilitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • 1-2 év vezetői tapasztalat
  • HACCP tréningen szerzett ismeretek
  • Közép/felső fokú angol nyelvvizsga

Amit kínálunk

  • Kiemelt vezetői alapbér és bónusz
  • Munkanapjaidon mi álljuk a napi padthai-odat, ezenkívül mindig feldobjuk a hónapot pizza és gyümölcsnappal.
  • Segítünk abban, hogy minden nap jobb lehess! Támogatjuk a szakmai fejlődésed tréning programjainkkal.
  • Étteremvezetőinket 100%-ban meglévő vezetőink közül választjuk ki, így te is lehetsz a jövő étteremvezetője.
  • Kiszámítható, tervezhető és rugalmas beosztást nyújtunk a csapat minden tagjának. ( De tényleg :D )
  • A Padthai mindent megtesz azért, hogy elérhesd szakmai és személyes céljaidat.

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Vendéglátás, Idegenforgalom vezető