Étteremvezető helyettes Hatvan

  • Cég neve

    McDonald’s

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Heves,Hatvan,Bibó István utca 1

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

McDonald’s

Szeretnél részt venni egy újonnan nyíló étterem sikeres vezetésében?

Ne szalaszd el a lehetőséget, jelentkezz a hatvani étterembe

Étteremvezető-helyettes

pozícióba

Hatvanban épülő éttermünkbe keresünk Étteremvezető-helyettes kollégákat, ahol stabil munkahely, jövedelem és egy nagyon jó társaság vár!

Főbb feladatok, munkák

·        Munkáddal folyamatosan segíted, támogatod az étteremvezetőt az étterem céljainak elérése érdekében

·        A dolgozói beosztást elkészíted a szabályok ismeretének birtokában

·        Éttermi tréningrendszer működését teljeskörűen megismered és alkalmazod

·        Részt veszel a munkaerő-felvételi procedúrákban

·        A heti, havi leltárt elvégzed, valamint felelősséget vállalsz azok pontosságáért

·        Felelősséget vállalsz minden éttermi berendezés megfelelő működtetéséért

·        Minden egyéb, az étterem működésével kapcsolatos feladatot elvégzel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

·        Megfelelő ambícióval, jó kommunikációs képességgel rendelkezel.

·        Rendelkezel vezetői tapasztalattal, nem ismeretlen számodra egy csapat irányítása

·        Szeretnél egy összetartó csapatban dolgozni, valami újnak a része lenni.

Egyéb információ

Jelentkezni szakmai önéletrajz, illetve motivációs levél elküldésével tudsz az alábbi email címen: Várjuk pályázatodat!

Amit kínálunk

·        Műszakpótlékokkal együtt a fizetésed legalább bruttó 472 000 Ft, emellett jutalmakban is részesülhetsz.

·        Ingyenes személyzeti étkezést biztosítunk és ezen felül 20% kedvezményt a Mekis termékekre

·        Jelenléti pótlékkal is ki tud egészülni a béred

·        Stabil, megbízható munkahelyen egy szuper csapat tagja leszel

·        Hosszú távú karrierlehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás