Étteremvezető

  • Cég neve

    Comp-let Party Service Kft.

  • Munkavégzés helye

    1065 Budapest, Nagymező utca

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az étterem vezetése, mindennapi és általános teendőkkel
  • Az étteremben dolgozó munkatársak munkájának irányítása, ellenőrzése
  • Munkaerő toborzása, képzése, tréningezése
  • Heti étlap rögzítése
  • Rendelések felvétele
  • Adminisztrációs feladatok: vendéglátó szoftver, riportok, hatósági dokumentációk vezetése, ügyintézése
  • Szállítók kifizetése, számlák és szállítólevelek kezelése
  • Havi leltár rögzítése, készletgazdálkodás
  • Könyvelési anyag összeállítása, pénzügyi elszámolás
  • Egészségügyi kiskönyvek ellenőrzése, tűz és munkavédelmi oktatás

Elvárások

  • Legalább 3-5 éves a'la carte éttermi üzletvezetőként szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság, kedvesség a vendégek felé, egyszóval igazi vendéglátóst keresünk, aki fiatalos lendülettel jól illeszkedik csapatunkba
  • Pontos, precíz, gyors
  • Számítógépes tapasztalata stabil és rutinszerű

Előnyt jelent

  • Azonnali munkakezdés
  • Olyan kollégát keresünk, aki nem váltogatja fél évente a munkahelyét. Fontos, hogy hosszútávra keresünk embert, számunkra az lenne a legideálisabb, ha megtalálnád nálunk számításaid és hosszú időre a csapatunk tagja lehetnél.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Tömegközlekedéssel jól megközelíthető belvárosi hely
  • Személyzeti étkezés

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli

Céginformáció

Több, mint 25 éves vendéglátó múlttal rendelkező stabil cég vagyunk, belvárosi színházi éttermünkbe keresünk étteremvezetőt. Mi még mindig hiszünk abban, hogy a vendéglátás egy szakma, ami a kölcsönös bizalomra kell, hogy épüljön, és hogy Budapesten Üzletvezetőnek lenni jó!