Étteremvezető - Chef / Szakács Tapasztalattal

  • Cég neve

    UNIX AUTÓ KFT.

  • Munkavégzés helye

    Budapest XIII. kerület

  • Fizetés

    Bruttó 800e - 1,0M Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Az Unix Autó Kft. a hazai autóalkatrész kereskedelem piacvezető vállalata. Három országban közel 3000 munkatársunkkal együtt szolgáljuk ki nagykereskedelmi Partnereinket és Vásárlóinkat mintegy 170 kirendeltségen. Több évtizedes sikeres működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a „100 legnagyobb magyar vállalat” élmezőnyében tart minket számon.

ÉTTEREMVEZETŐ – CHEF / SZAKÁCS TAPASZTALATTAL

Központi Irodai étterem

A Te feladataid:

  • AZ UNIX Központi Irodaház éttermében, valamint a Logisztikai Központunkban a folyamatos magas minőségű, változatos és ízletes ételek biztosítása. A választékban megtalálhatóak a főételek, köretek, levesek mellett a házi sütemények, palacsinták, szendvicsek, kávék és egyéb finomságok is.
  • Kedves, barátságos és színvonalas kiszolgálás a munkavállalók és a külsős vendégeink számára.
  • Magas minőségű, változatos és ízletes ételek biztosítása.
  • Receptúrák összeállítása, folyamatos frissítése.
  • Az ízletes fogások mellett a családias légkör fenntartása is fontos szempont nálunk.
  • Szükség esetén a szakács és a pultos kollégák munkájának segítése.
  • Alapanyagok rendelése.
  • Pultkép esztétikus és kreatív kialakítása.
  • A 10 fős tapasztalt csapat koordinálása, támogatása munkáltatói jogkör gyakorlása mellett.

Amit Neked kínálunk:

  • Br. bér 800.000 Ft – 1.000.000 Ft
  • Jól felszerelt, modern, magas minőséget képviselő, válogatott alapanyagokkal működtetett irodai étterem.
  • Hétfőtől – péntekig tartó munkavégzés, állandó szabad hétvégével.
  • Napi munkaidő: fix 8 óra + 1 óra ebédidő.
  • 100%-ban bejelentett, versenyképes bérezés + céges telefon.
  • Kényelmes, divatos munkaruha biztosítása.
  • Fiatalos, klassz csapat.
  • Hosszútávú, kiszámítható munkalehetőség.

Amit Tőled elvárunk:

  • Vendégorientált hozzáállás
  • Üzleties gondolkodásmód
  • Étteremvezetői-, és/vagy Chef pozícióban legalább 3 éves vezetői múlt
  • Szakács tapasztalat
  • Kiemelkedő értékesítői és esztétikai érzék
  • Jó szervezőkészség, megbízható és rugalmas személyiség
  • Szakirányú végzettség

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Vendéglátás, Idegenforgalom vezető