Étterem vezető - angol nyelvtudással - Sárvár (103-11-44006/PR)

  • Cég neve

    Grafton Recruitment

  • Munkavégzés helye

    Sárvár

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

Partnerünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba új mukatársat:

Étterem vezető

Sárváron működő étterembe, vezetőként az alábbi feladatokban számítanak a támogatásodra:

- Az étterem napi üzemeltetésében,
- A személyzet irányításában és koordinálásában,
- Étlap összeállításában és a vendégek professzionális kiszolgálásában,
- Magas minőségű étel- valamint italkínálat biztosításában,
- Éttermi munkafolyamatok optimalizálásában és a hatékonyság növelésében,
- A vendégkapcsolatok kezelésében és az elégedettségük folyamatos nyomon követésében,
- Rendezvények szervezésében és a levezetésükben is egyaránt.

Amennyiben van már legalább 3 év tapasztalatod étterem vezetésben és szívesen fejlődnél tovább egy új csapattal, akkor mindenképpen JELENETKEZZ!

Elvárások:

Amire mindenképpen szükséged van, hogy TE legyél az új étterem vezető:

- Legalább 3 év tapasztalatra, amit étterem vezetőként szereztél,
- Legalább középfokú angol nyelvtudásra szóban és írásban is egyaránt (külföldi vendégek),
- Magas szintű vendégközpontúságra,
- Rugalmasságra, hiszen Te tudod a legjobban, hogy ez elengedhetetlen a vendéglátásban. :)

Amit a megbízónk kínál:

Amire mindenképpen számíthatsz az alapbéren felül:

- Munkábajárás támogatásra,
- Bónuszra,
- Egy támogató csapatra,
- Szakmai fejlődésre.

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Rendezvények
  • Éttermi vendéglátás
  • Vendéglátás, Idegenforgalom vezető