MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet logo

Étkeztető munkatárs - hotelben (diákmunka)

  • Cég neve

    MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1093 Budapest, Csarnok tér 2.

  • Fizetés

    Bruttó 1 720 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Svédasztal előkészítése, folyamatos utántöltése
  • Asztalok folyamatos újraterítése, tisztítása
  • Vendégeknek segítségnyújtás
  • Mosogatás
  • A helyiség rendben tartása
  • Egyéb ehhez kapcsolódó feladatok ellátása

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás(ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság
  • Egyetemi tanulmányok folytatása
  • Eü kiskönyv (elkészítésében segítünk)
  • Hétfőtől vasárnapig 6:00-14:30 vagy 15:00-23:30 között, heti minimum 3 műszak vállalása

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Egyéb nyelvismeret

Amit kínálunk

  • A bruttó bér 2023. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 576 601 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved. A 576 601 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.
  • A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Céginformáció

A MEININGER ötvözi a hostelek és szállodák legjobb tulajdonságait, és lehetővé teszi az utazók számára, hogy felfedezzék Európa legélénkebb és legszebb városait. Megfizethető, modern szállodák, szórakoztató légkörrel. Legyen szó üzleti utakról, családi nyaralásról, csoportos kirándulásról vagy iskolai kirándulásról – mindenki megtalálja a számítását a MEININGER szállodákban.
Budapest központjában, közvetlenül a Nagyvásárcsarnok mellett, a város pesti oldalán található a MEININGER Budapest.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után, kérjük csatolja önéletrajzát.