ZULTZER AGRÁR (ZULTZER KFT.)
  • A ZULTZER PUMPEN Kft. AGRÁR Csoportja neves nyugat európai gyártók mezőgazdasági gépeinek kizárólagos forgalmazásával foglalkozik. Mind a mezőgazdasági termelésben, mind az árukezelésben innovatív technológiákat kínálunk vevőink részére. Környezetkímélő és költséghatékony megoldásokkal kívánjuk zöldebbé tenni az iparágat.

    Főállású munkatársat keresünk Magyarország egész területére az alábbi pozícióba
  • Értékesítő

    Főbb feladatok, munkák:

      • Cégünk által képviselt neves nyugat európai cégek termékeinek értékesítése (gabonahűtő berendezés, gyomfésű, gabona tárolást- és szellőztetést szolgáló termékek)
      • Agrár területen, első sorban növénytermesztésben érdekelt partnerek látogatása, folyamatos kapcsolattartás
      • Az adott területen új partnerek felkutatása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Főiskolai végzettség
      • Értékesítés területén szerzett tapasztalat az agrár szektorban
      • Mezőgazdasági berendezések ismerete
      • Jó kapcsolatteremtő képesség, kereskedelmi attitűd
      • Önálló munkavégzésre való képesség
      • B kategóriás jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Angol vagy német nyelvtudás
      • Agrár végzettség, szaktudás, tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Stabil évtizedek óta működő, folyamatosan fejlődő cégcsoport
      • Pozíciónak megfelelő versenyképes, jutalék alapú fizetés
      • Nemzetközi szakmai kapcsolatrendszer
      • Rugalmas, feladatorientált munkavégzés

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Mérnök, Műszaki értékesítő
    • Mezőgazdaság, Környezet
    • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Országosan bárhonnan végezhető

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát